=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Player Profile
General Stats
Ping28.94
Rank508
Historical rank508
Skill1598
Games19
Kills174
Deaths206
Kill streak12
Death streak16
Kills:game9.16
Kills:death0.84
First seen2018-02-08 17:58:43
Last seen2018-02-08 21:29:24

Alias List
siasia19

GUIDs
EC6C7:235

IPs
95.160.?.?35

 
siasia

   - " dobranoc panstwu "

Awards List
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Colt
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope

 
 
Damage from team3000
Damage given31185
Damage taken33982
Damage to team3075
First killer1
First victim1
Score200325
Team ctf blueflag1
  
  
Role action 
Ammo taken10
Health taken23
Revives received24
  
  
  
  
  
  
  
Icon 
Covert ops49
Engineer19
Soldier20
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health84
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss11
Score12272
Wins8
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle4
Binoculars112
Fg4211
Garandrifle6
Magicammo232
Mobile mg421
Mp401
Ppsh1
Sten2
Thompson4
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.00110100.00
Airstrike0200.000000.00
Arty0400.000000.00
Browning300100.000000.00
Carbine400100.000000.00
Colt3800100.0027365938641.43
Crush construction0100.000000.00
Dynamite0000.000220.00
Fg4282080.005071511100433.55
Fg42scope451097.830000.00
Flamethrower11050.0045450100.00
Garand1100100.009026517533.96
Garand scope2100100.000000.00
Goomba0100.000000.00
Gpg400100.000000.00
Grenade0000.004363211.11
Grenade launcher27022.2217321553.12
K430500.000000.00
K43 scope0900.000000.00
Kar980400.000000.00
Knife0000.00014140.00
Landmine0300.000000.00
Luger0500.000000.00
M7122185.710000.00
Machinegun0300.000000.00
Mg4261085.710000.00
Mobile mg420200.00597556967.81
Mortar100100.003232013.04
Mp4029802.0013867315.12
Panzerfaust21066.6748450.00
Ppsh11506.25611554.55
Satchel0000.00010100.00
Smokecan0000.000990.00
Sten33050.005230425217.11
Thompson1333028.268928719831.01
Tripmine12033.330000.00
Total174206145.7911634058289528.66 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
badur! 41126.67
-|TTD|-.karton853442.86
Shaw:))21710.53
maupkjeee 2257.41
<<<arek.pl>>> 21710.53
GOW 1109.09
|PHS|-=VanHellsing=-1283.45
Voltek 1325.00
Jarmurek020.00
skun!020.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
|PHS|-=VanHellsing=-1283.45
maupkjeee 2257.41
Shaw:))21710.53
<<<arek.pl>>> 21710.53
badur! 41126.67
GOW 1109.09
-|TTD|-.karton853442.86
Voltek 1325.00
Jarmurek020.00
skun!020.00
Hitbox
LocationHits%
body116394
Head7306

Games List (last 100)
Time, Map
102-08, snatch3
202-08, caen2
302-08, western
402-08, capuzzo
502-08, snatch3
602-08, school
702-08, et_mor2_ni...
802-08, oasis
902-08, pirates
1002-08, battery
1102-08, et_beach
1202-08, snatch3
1302-08, braundorf_...
1402-08, fragmaze_f...
1502-08, italyfp2
1602-08, sp_deliver...
1702-08, oasis
1802-08, supply_pro
1902-08, supply
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-04-10 07:33:58 skin : sssp by sssp 
page loaded in 1.211024s (0.414484s)