=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Player Profile
General Stats
Ping47.17
Rank3
Historical rank3
Skill2008
Games184
Kills3046
Deaths1069
Kill streak60
Death streak17
Kills:game16.55
Kills:death2.85
First seen2018-01-20 04:52:57
Last seen2018-04-11 09:13:32

Alias List
mlotek183

GUIDs
4699D:2311

IPs
178.36.?.?3
178.36.?.?7
178.36.?.?11
178.36.?.?9
77.253.?.?9
77.253.?.?9
77.253.?.?21
77.253.?.?20
87.205.?.?22
87.205.?.?15
87.205.?.?7
87.205.?.?7
87.205.?.?12
87.205.?.?12
87.205.?.?3
87.205.?.?21
87.205.?.?22
87.205.?.?3
87.205.?.?4
87.205.?.?14
87.205.?.?21
87.205.?.?23
87.205.?.?28
87.205.?.?9
87.205.?.?22
87.205.?.?15

 
mlotek

   - " z w "

Awards List
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z K43 scope

 
 
Team deaths1
Team kills2
Damage from team175705
Damage given596169
Damage taken302818
Damage to team16829
First killer11
First victim8
Score26119526
Team ctf redflag15
Role action 
Ammo given30
Ammo taken49
Health taken74
Revives received1
  
  
  
  
  
  
Icon 
Covert ops565
Field ops41
Soldier58
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health369
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss94
Score125434
Wins91
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars562
Kar4362
Magicammo2386
Mp4024
Thompson87
  
  
  
  
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.0040-440000000.00
Airstrike305085.71831567353.21
Arty0600.000000.00
Browning13025.000000.00
Carbine02600.000000.00
Colt1127028.959031322328.75
Dynamite0200.000000.00
Falling011110.000000.00
Fear300100.000000.00
Fg42105066.6715346030733.26
Fg42scope400100.000000.00
Flamethrower0200.000000.00
Garand11506.259029720730.30
Garand scope3830055.880000.00
Goomba82080.000000.00
Gpg400600.000000.00
Grenade0000.003852552216715.09
Grenade launcher191551377.640000.00
K436800100.000000.00
K43 scope17074099.770000.00
Kar980300.0038686596272858.64
Knife15520088.572841629134517.43
Luger2091099.5218896508461929.03
M704500.000000.00
Machinegun412095.350000.00
Mg42183085.710000.00
Mobile mg42481097.968342956212228.21
Mortar0200.000000.00
Mp4070177028.346752784210924.25
Panzerfaust420116.6789188.89
Ppsh014400.000000.00
Satchel12033.336282221.43
Smokecan0000.0002742740.00
Sten1240023.0810531921432.92
Switchteam030300.000000.00
Thompson357354050.214007154111140426.00
Trigger hurt0110.000000.00
Tripmine29118.180000.00
Total298910535773.9512481402922781130.98 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
|PHS|Baby389129.46
paSSion #1 301862.50
Xirrus283842.42
gabix 26681.25
=PAP=MLPL251464.10
San226 241857.14
arnold 24485.71
yahz][ 231560.53
Sc0rP!0_NH211067.74
Kornike 21195.45
<<<arek.pl>>> 201951.28
|PHS|K!LLu202346.51
|PHS|bubik20483.33
Kurt Kombajn 19870.37
SEJGO PL19676.00
|PHS|K!LLu181948.65
wow163134.04
ZapraszamNaKomende161453.33
aSHI0k. 141548.28
Janush 131644.83
Dziku 12570.59
stanek 121152.17
UnnamedPlayer 10190.91
tRs.at101540.00
giro italia 10283.33
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
|PHS|Baby389129.46
Xirrus283842.42
pA!nT3r103124.39
wow163134.04
|PHS|C^^risso102826.32
|PHS|K!LLu202346.51
<<<arek.pl>>> 201951.28
|PHS|K!LLu181948.65
paSSion #1 301862.50
San226 241857.14
Pr0greSs'101737.04
Janush 131644.83
yahz][ 231560.53
aSHI0k. 141548.28
|PHS|jimi21511.76
kamilek080283 101540.00
tRs.at101540.00
ZapraszamNaKomende161453.33
|PHS|sHiZoL-41422.22
=PAP=MLPL251464.10
stanek 121152.17
#mouse.+1109.09
Sc0rP!0_NH211067.74
^OKOYisMVP1910.00
VeDneD_:]4930.77
Hitbox
LocationHits%
body1248188
Head150612

Games List (last 100)
Time, Map
104-11, battery
204-11, sw_goldrus...
304-11, baserace
404-11, frostbite
504-11, adlernest_...
603-28, snatch3
703-28, sp_deliver...
803-28, pirates
903-28, italyfp2
1003-28, et_beach
1103-28, sw_goldrus...
1202-20, battery
1302-20, caen2
1402-20, sp_deliver...
1502-20, fragmaze_f...
1602-20, et_mor2_ni...
1702-20, et_beach
1802-20, italyfp2
1902-20, snatch3
2002-20, fragmaze_f...
2102-20, venice
2202-10, caen2
2302-10, twc_fragzo...
2402-10, adlernest_...
2502-10, italyfp2
2602-10, braundorf_...
2702-10, fragmaze_f...
2802-10, twc_fragzo...
2902-10, frostbite
3002-10, adlernest_...
3102-10, sp_deliver...
3202-10, caen2
3302-10, et_beach
3402-10, braundorf_...
3502-10, goldrush-g...
3602-10, uje_kitche...
3702-10, sp_deliver...
3802-10, frostbite
3902-10, baserace
4002-10, tc_base
4102-10, adlernest_...
4202-10, snatch3
4302-10, caen2
4402-10, mlb_temple
4502-10, adlernest_...
4602-10, pirates
4702-10, supply
4802-08, supply
4902-08, goldrush-g...
5002-08, caen2
5102-08, twc_fragzo...
5202-08, oasis
5302-08, sw_goldrus...
5402-08, fragmaze_f...
5502-08, uje_kitche...
5602-08, fueldump
5702-08, sw_goldrus...
5802-08, mlb_temple
5902-08, fragmaze_f...
6002-08, fueldump
6102-08, goldrush-g...
6202-08, railgun
6302-08, adlernest_...
6402-08, braundorf_...
6502-08, sp_deliver...
6602-08, mlb_temple
6702-08, oasis
6802-08, goldrush-g...
6902-08, twc_fragzo...
7002-08, snatch3
7102-08, sp_deliver...
7202-08, sw_goldrus...
7302-08, oasis
7402-08, goldrush-g...
7502-08, capuzzo
7602-08, oasis
7702-08, supply_pro
7802-08, italyfp2
7902-08, supply_pro
8002-08, pirates
8102-08, sp_deliver...
8202-08, railgun
8302-08, oasis
8402-08, fragmaze_f...
8502-08, venice
8602-08, baserace
8702-08, Goldrush-G...
8802-01, v2base_te
8902-01, et_mor2_ni...
9002-01, uje_kitche...
9102-01, oasis
9202-01, fragmaze_f...
9302-01, sp_deliver...
9402-01, goldrush-g...
9502-01, fueldump
9602-01, supply_pro
9702-01, baserace
9802-01, supply
9902-01, snatch3
10002-01, et_mor2_ni...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-04-10 07:33:58 skin : sssp by sssp 
page loaded in 3.203361s (0.455257s)