=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Player Profile
General Stats
Ping49.7
Rank45
Historical rank45
Skill1700
Games19
Kills725
Deaths272
Kill streak27
Death streak6
Kills:game38.16
Kills:death2.66
First seen2018-02-08 00:37:01
Last seen2018-02-08 19:07:48

Alias List
konrad18

GUIDs
93762:234

IPs
83.29.?.?10
83.29.?.?28

 
konrad

   - " no a jak ja w Ciebie strzelam to sie teleportujesz z prawo na lewo :D "

Awards List
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Kar98

 
 
Team deaths1
Damage from team17604
Damage given145224
Damage taken254544
Damage to team8355
First killer9
Score6411298
Team ctf blueflag1
Team ctf redflag2
Role action 
Ammo taken14
Dynamites diffused1
Health given24
Health taken2
Revives given11
Revives received6
  
  
  
Icon 
Engineer5
Field ops3
Medic48
Soldier1
  
  
  
  
  
Item 
Health1050
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss10
Score14148
Wins10
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle2
Binoculars309
Kar98rifle6
Magicammo298
Mp4088
Thompson43
  
  
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.000000.00
Airstrike0000.0012150.00
Arty600100.0082-6400.00
Carbine48033.330000.00
Colt99050.00781689046.43
Dynamite0100.000000.00
Falling0330.000000.00
Fear21066.670000.00
Fg420200.000000.00
Garand0100.0018573931.58
Garand scope0200.000000.00
Gpg40432095.560000.00
Grenade0000.007118311238.80
Grenade launcher203086.9615326611357.52
Kar981211099.18599130971045.76
Knife51083.33101381287.25
Landmine0200.000110.00
Luger336084.6225451025649.80
M728020.000000.00
Machinegun0200.000000.00
Mobile mg420000.000000.00
Mp40336157068.1526805899321945.43
Ppsh02600.000000.00
Sten0300.000000.00
Switchteam0110.000000.00
Syringe0000.001114378.57
Thompson13931081.7614033449204640.68
Tripmine0100.000000.00
Total720271472.65528611998671244.06 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
|PHS|sHiZoL-753766.96
|PHS|K!LLu571381.43
|PHS|PREDATOR522567.53
svven 481576.19
maupkjeee 343747.89
|PHS|-=VanHellsing=-331864.71
skun!301665.22
badur! 271465.85
Shaw:))242747.06
high 21775.00
Radek 14477.78
|PHS|bubik90100.00
Jarmurek8280.00
jawa 8372.73
robort2202 7187.50
NgN 7370.00
riflelolnade 7750.00
waffle 61037.50
<<<arek.pl>>> 5550.00
krwiopijca777 2166.67
***HIDER***20100.00
Nekros 2166.67
itsuki 10100.00
Czesterro10100.00
tato.pl***1150.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
maupkjeee 343747.89
|PHS|sHiZoL-753766.96
Shaw:))242747.06
|PHS|PREDATOR522567.53
|PHS|-=VanHellsing=-331864.71
skun!301665.22
svven 481576.19
badur! 271465.85
|PHS|K!LLu571381.43
waffle 61037.50
high 21775.00
riflelolnade 7750.00
<<<arek.pl>>> 5550.00
Radek 14477.78
NgN 7370.00
jawa 8372.73
|PHS|jamalo1233.33
Jarmurek8280.00
tato.pl***1150.00
dUps 010.00
krwiopijca777 2166.67
robort2202 7187.50
Nekros 2166.67
Kordyl 010.00
***HIDER***20100.00
Hitbox
LocationHits%
body528685
Head81615

Games List (last 100)
Time, Map
102-08, goldrush-g...
202-08, fragmaze_f...
302-08, sp_deliver...
402-08, supply_pro
502-08, supply
602-08, goldrush-g...
702-08, supply_pro
802-08, caen2
902-08, fragmaze_f...
1002-08, braundorf_...
1102-08, sp_deliver...
1202-08, twc_fragzo...
1302-08, supply_pro
1402-08, caen2
1502-08, fragmaze_f...
1602-08, uje_kitche...
1702-08, sw_goldrus...
1802-08, etl_frostb...
1902-08, adlernest_...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-04-10 07:33:58 skin : sssp by sssp 
page loaded in 1.238369s (0.43142s)