=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Player Profile
General Stats
Ping51.08
Rank60
Historical rank60
Skill1678
Games164
Kills3644
Deaths2361
Kill streak31
Death streak10
Kills:game22.22
Kills:death1.54
First seen2018-01-20 10:45:15
Last seen2018-02-20 14:13:25

Alias List
high161

GUIDs
38AB6:2311

IPs
217.99.?.?17
217.99.?.?50
217.99.?.?11
217.99.?.?9
217.99.?.?10
217.99.?.?15
217.99.?.?65
83.22.?.?40
83.22.?.?14
83.22.?.?60
83.22.?.?18
83.22.?.?19

 
high

   - " ja nie potrafie ? Dzisiaj bylo paru graczy ktorzy raczej nie podzielaja Twojego zdania,ale ok,graj l... "

 
 
Team deaths2
Team kills10
Damage from team4860
Damage given621299
Damage taken478872
Damage to team67596
First killer23
First victim6
Score19050557
Team ctf blueflag17
Team ctf redflag91
  
Role action 
Ammo given194
Ammo taken86
Dynamites diffused9
Dynamites planted15
Health given70
Health taken208
Revives given48
Revives received79
  
  
  
  
Icon 
Covert ops52
Engineer201
Field ops166
Medic91
Soldier104
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health1780
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss80
Score113947
Wins95
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle13
Binoculars1376
Fg422
Garandrifle5
Kar437
Kar98rifle38
Magicammo2757
Mp4090
Panzerfaust36
Ppsh146
Sten3
Thompson283
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.001432177465.90
Airstrike7112085.541342107663.81
Arty13819487.902893667778.96
Browning92081.820000.00
Carbine7041063.060000.00
Colt943017.319837627826.06
Crush0220.000000.00
Dynamite0300.00040400.00
Falling0880.000000.00
Fear51083.330000.00
Fg4211307.145318813528.19
Fg42scope0100.000000.00
Flamethrower0100.000000.00
Garand3067030.935942067147328.74
Garand scope133126051.350000.00
Goomba75058.330000.00
Gpg40227261289.720000.00
Grenade0000.00268120193322.31
Grenade launcher104641661.90687108940263.09
K432010066.670000.00
K43 scope13931081.760000.00
Kar9814312092.268293156232726.27
Knife13003.23168671.47
Landmine94069.2330714142.25
Luger308078.95235108585021.66
M711155466.870000.00
Machinegun19010.000000.00
Mg42219070.000000.00
Mobile mg420800.002431474123116.49
Mortar0200.000000.00
Mp40214716023.0121037272516928.92
Panzerfaust264442485.713914334290.30
Ppsh651207075.875172197921462026.13
Satchel0000.000990.00
Smokecan0000.00010100.00
Smokegrenade100100.000000.00
Sten853013.11441379332.12
Switchteam030300.000000.00
Syringe0000.0051651478.46
Thompson1084627063.359198311522195429.53
Tripmine9931576.150000.00
Total3600232010560.8120563704784991529.18 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
<<<arek.pl>>> 13613849.64
|PHS|K!LLu1208558.54
paSSion #1 984568.53
=PAP=MLPL774364.17
Xirrus625652.54
Jack 611382.43
|PHS|C^^risso5914528.92
stanek 482169.57
vaha 394049.37
svven 37980.43
ongi372064.91
Egor 37980.43
mastaZET361669.23
Vilmis345936.56
W99833880.49
KolleqaH 32586.49
jawa 321272.73
kristof 321076.19
arnold 321568.09
San226 311863.27
Voltek 302257.69
robort2202 301075.00
ZapraszamNaKomende292850.88
|PHS|LuBaN292454.72
Okey 29682.86
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
|PHS|C^^risso5914528.92
<<<arek.pl>>> 13613849.64
|PHS|K!LLu1208558.54
Les127014.63
recydywista.206922.47
##bad276429.67
Vilmis345936.56
Xirrus625652.54
|PHS|Baby154823.81
paSSion #1 984568.53
=PAP=MLPL774364.17
|PHS|sHiZoL-144025.93
vaha 394049.37
waffle 133825.49
Sstaszek243540.68
|PHS|AKUKU233539.66
Kocur 193038.78
pepee 223042.31
skun!123028.57
ZapraszamNaKomende292850.88
wow122631.58
|PHS|LuBaN292454.72
Voltek 302257.69
konrad 72125.00
|PHS|jimi112134.37
Hitbox
LocationHits%
body2056390
Head219910

Games List (last 100)
Time, Map
102-20, fragmaze_f...
202-20, frostbite
302-20, caen2
402-20, goldrush-g...
502-20, supply_pro
602-20, sp_deliver...
702-20, sp_deliver...
802-20, caen2
902-20, twc_fragzo...
1002-20, uje_kitche...
1102-20, fueldump
1202-20, baserace
1302-20, braundorf_...
1402-20, fragmaze_f...
1502-20, sp_deliver...
1602-20, supply_pro
1702-20, adlernest_...
1802-20, italyfp2
1902-20, caen2
2002-20, bremen_tru...
2102-20, braundorf_...
2202-20, sp_deliver...
2302-20, el_kef_fin...
2402-20, adlernest_...
2502-20, venice
2602-20, sw_goldrus...
2702-20, dubrovnik_...
2802-20, battery
2902-20, sp_deliver...
3002-20, goldrush-g...
3102-20, bremen_tru...
3202-20, el_kef_fin...
3302-11, fragmaze_f...
3402-11, sp_deliver...
3502-11, supply
3602-11, sp_deliver...
3702-11, sw_goldrus...
3802-11, el_kef_fin...
3902-11, v2base_te
4002-11, frostbite
4102-08, sp_deliver...
4202-08, bremen_tru...
4302-08, supply
4402-08, oasis
4502-08, baserace
4602-08, fueldump
4702-08, western
4802-08, sw_goldrus...
4902-08, sp_deliver...
5002-08, italyfp2
5102-08, battery
5202-08, caen2
5302-08, twc_fragzo...
5402-08, fueldump
5502-08, fragmaze_f...
5602-08, fragmaze_f...
5702-08, sp_deliver...
5802-08, snatch3
5902-08, sp_deliver...
6002-08, Goldrush-G...
6102-08, goldrush-g...
6202-08, sp_deliver...
6302-08, twc_fragzo...
6402-08, braundorf_...
6502-08, venice
6602-08, fragmaze_f...
6702-08, baserace
6802-08, supply_pro
6902-08, sp_deliver...
7002-08, twc_fragzo...
7102-08, italyfp2
7202-08, venice
7302-08, fragmaze_f...
7402-08, uje_kitche...
7502-08, sw_goldrus...
7602-08, etl_frostb...
7702-08, sp_deliver...
7802-08, twc_fragzo...
7902-08, fueldump
8002-05, goldrush-g...
8102-05, fragmaze_f...
8202-05, italyfp2
8302-01, fragmaze_f...
8402-01, twc_fragzo...
8502-01, baserace
8602-01, caen2
8702-01, uje_kitche...
8802-01, purefrag
8902-01, fueldump
9002-01, supply
9102-01, sp_deliver...
9202-01, sp_deliver...
9302-01, fragmaze_f...
9402-01, battery
9502-01, uje_kitche...
9602-01, pirates
9702-01, venice
9802-01, oasis
9901-29, mlb_temple
10001-29, sp_deliver...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-22 18:44:29 skin : sssp by sssp 
page loaded in 3.126793s (0.460735s)