=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Player Profile
General Stats
Ping56.61
Rank28
Historical rank28
Skill1779
Games182
Kills3196
Deaths2085
Kill streak78
Death streak15
Kills:game17.56
Kills:death1.53
First seen2018-01-21 05:42:42
Last seen2018-02-20 18:19:01

Alias List
San226182
obito1

GUIDs
3306B:2281

IPs
31.0.?.?4
31.0.?.?6
31.0.?.?9
31.0.?.?22
31.0.?.?1
31.0.?.?12
31.0.?.?9
31.0.?.?23
31.0.?.?23
31.0.?.?9
31.1.?.?28
31.2.?.?22
37.7.?.?13
5.174.?.?72
5.60.?.?3
77.113.?.?48
95.41.?.?31

 
San226

   - " ... "

Awards List
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z K43

 
 
Team deaths4
Team kills5
Damage from team1310
Damage given567420
Damage taken354356
Damage to team6433
First killer16
First victim8
Score2364808
Team ctf blueflag54
Team ctf redflag130
  
  
  
Role action 
Ammo given84
Ammo taken141
Dynamites diffused6
Dynamites planted93
Health given79
Health taken263
Revives given68
Revives received91
  
  
  
  
  
  
Icon 
Covert ops582
Engineer293
Field ops97
Medic43
Soldier73
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health2133
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss82
Score133285
Wins110
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars1605
Fg4215
Flamethrower2
Garandrifle8
Kar4361
Kar98rifle4
Magicammo2750
Mobile mg424
Mortar1
Mp4022
Panzerfaust9
Ppsh19
Sten21
Thompson461
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.0016126710660.30
Airstrike4321367.191091837459.56
Arty01700.000000.00
Browning1815054.550000.00
Carbine1622042.110000.00
Colt1320039.3915960444526.32
Crush0220.000000.00
Crush constructiondeath noattacker0110.000000.00
Dynamite94169.23141961827.14
Falling032320.000000.00
Fear600100.000000.00
Fg424426062.866392155151629.65
Flamethrower61085.71689129460553.25
Garand6230067.3937093956939.40
Garand scope4146047.130000.00
Goomba226078.570000.00
Gpg402713167.500000.00
Grenade0000.0022686964326.01
Grenade launcher93994248.44711225158.20
K4333110097.070000.00
K43 scope16849077.420000.00
Kar982128042.8617725400362832.81
Knife41921095.236774063338616.66
Landmine11416.673161318.75
Luger8420080.777552344158932.21
M7725121.870000.00
Machinegun7124074.740000.00
Mg422013060.610000.00
Mobile mg42266081.2510174109309224.75
Mortar0500.000000.00
Mp405256308.464271484105728.77
Panzerfaust62362363.27101109892.66
Poison100100.000000.00
Ppsh73238023.475382172163424.77
Satchel100100.004272314.81
Shove32260.000000.00
Smokecan0000.00024240.00
Smokegrenade200100.000000.00
Sten11159065.298772290141338.30
Switchteam025250.000000.00
Syringe0000.00761446852.78
Thompson1193530069.2410909372322632329.30
Thrown knife100100.000000.00
Trigger hurt0440.000000.00
Tripmine9942370.210000.00
Total3146206914160.3319594660434644929.67 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
|PHS|K!LLu626648.44
|PHS|C^^risso5215724.88
|PHS|LuBaN405542.11
stanek 403354.79
Jack 373650.68
<<<arek.pl>>> 365937.89
paSSion #1 332556.90
klik.pl283445.16
arnold 272452.94
ARIOCH242351.06
gabix 231069.70
vaha 234036.51
mlotek 182442.86
high 183136.73
Dezerter 17965.38
Voltek 172243.59
krost 161650.00
kamil 161257.14
KolleqaH 15768.18
Kocur 141156.00
Xirrus133129.55
**BEBAK**133527.08
gregor 132633.33
Giuseppe121938.71
|PHS|Baby123227.27
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
|PHS|C^^risso5215724.88
|PHS|K!LLu626648.44
<<<arek.pl>>> 365937.89
|PHS|LuBaN405542.11
vaha 234036.51
Jack 373650.68
**BEBAK**133527.08
klik.pl283445.16
stanek 403354.79
|PHS|Baby123227.27
high 183136.73
Xirrus133129.55
gregor 132633.33
pA!nT3r102627.78
Sstaszek52516.67
paSSion #1 332556.90
mlotek 182442.86
Kordyl 112431.43
arnold 272452.94
ARIOCH242351.06
Voltek 172243.59
ZapraszamNaKomende112233.33
Magic42116.00
|PHS|LuBaN82127.59
|PHS|plAg.32013.04
Hitbox
LocationHits%
body1959491
Head177609

Games List (last 100)
Time, Map
102-20, snatch3
202-20, baserace
302-11, sw_goldrus...
402-11, el_kef_fin...
502-11, v2base_te
602-11, frostbite
702-11, supply_pro
802-10, italyfp2
902-10, fragmaze_f...
1002-10, sp_deliver...
1102-10, sw_goldrus...
1202-10, mlb_temple
1302-10, et_beach
1402-10, et_mor2_ni...
1502-10, et_mor2_ni...
1602-10, sw_goldrus...
1702-10, braundorf_...
1802-10, uje_kitche...
1902-10, sp_deliver...
2002-08, school
2102-08, sp_deliver...
2202-08, fragmaze_f...
2302-08, fueldump
2402-08, snatch3
2502-08, twc_fragzo...
2602-08, sp_deliver...
2702-08, capuzzo
2802-08, et_beach
2902-08, goldrush-g...
3002-08, supply_pro
3102-08, oasis
3202-08, radar
3302-08, caen2
3402-08, sw_goldrus...
3502-08, baserace
3602-08, italyfp2
3702-08, adlernest_...
3802-08, adlernest_...
3902-08, sp_deliver...
4002-08, frostbite
4102-08, western
4202-08, supply
4302-08, fragmaze_f...
4402-08, oasis
4502-08, twc_fragzo...
4602-08, uje_kitche...
4702-08, v2base_te
4802-08, sw_goldrus...
4902-08, braundorf_...
5002-08, braundorf_...
5102-08, supply
5202-08, baserace
5302-08, fragmaze_f...
5402-08, supply_pro
5502-08, goldrush-g...
5602-08, italyfp2
5702-08, sp_deliver...
5802-08, sp_deliver...
5902-08, braundorf_...
6002-08, twc_fragzo...
6102-08, oasis
6202-08, twc_fragzo...
6302-08, caen2
6402-08, sw_goldrus...
6502-08, braundorf_...
6602-08, supply_pro
6702-08, uje_kitche...
6802-08, venice
6902-08, uje_kitche...
7002-08, goldrush-g...
7102-08, capuzzo
7202-08, supply_pro
7302-08, supply_pro
7402-08, fragmaze_f...
7502-08, fragmaze_f...
7602-08, goldrush-g...
7702-08, goldrush-g...
7802-08, sw_goldrus...
7902-08, sp_deliver...
8002-08, uje_kitche...
8102-08, sp_deliver...
8202-08, capuzzo
8302-08, caen2
8402-08, sw_goldrus...
8502-08, capuzzo
8602-08, sp_deliver...
8702-08, frostbite
8802-05, capuzzo
8902-05, venice
9002-05, battery
9102-05, twc_fragzo...
9202-05, uje_kitche...
9302-04, mlb_temple
9402-01, fragmaze_f...
9502-01, snatch3
9602-01, venice
9702-01, sp_deliver...
9802-01, et_beach
9902-01, Goldrush-G...
10002-01, sp_deliver...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-22 18:44:29 skin : sssp by sssp 
page loaded in 3.930773s (0.687013s)