=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Player Profile
General Stats
Ping47.18
Rank93
Historical rank93
Skill1642
Games16
Kills642
Deaths205
Kill streak29
Death streak7
Kills:game40.13
Kills:death3.12
First seen2018-01-24 02:31:18
Last seen2018-01-25 05:06:55

Alias List
PATRIOTA16

GUIDs
CEC32:229

IPs
83.9.?.?10
83.9.?.?22

 
PATRIOTA

   - " ciota "

Awards List
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike
Najlepiej radzi sobie z Arty

 
 
Team deaths2
Damage from team872
Damage given113933
Damage taken30392
Damage to team122
First killer3
Score23043
Team ctf redflag1
Role action 
Ammo given54
Ammo taken2
Dynamites diffused1
Dynamites planted2
Health taken11
Revives received9
  
  
Icon 
Covert ops7
Engineer23
Field ops51
Soldier9
  
  
  
  
Item 
Health69
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss9
Score15330
Wins9
  
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars107
Magicammo2100
Mp402
Ppsh54
  
  
  
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.002818-10155.56
Airstrike373092.509482-12114.63
Arty2317497.06439180-259243.89
Browning0200.000000.00
Carbine0100.000000.00
Colt0300.006191331.58
Crush0110.000000.00
Dynamite0000.0013233.33
Falling0220.000000.00
Fg420400.0010281835.71
Garand14020.0027482156.25
Garand scope171094.440000.00
Goomba11050.000000.00
Gpg4024133.330000.00
Grenade0000.0012503824.00
Grenade launcher99050.0046266.67
K43 scope17012.500000.00
Kar9812033.336302420.00
Knife0100.00037370.00
Landmine21066.6749544.44
Luger0000.008595113.56
M715016.670000.00
Machinegun99050.000000.00
Mg4221066.670000.00
Mobile mg42400100.0012351539223.88
Mp4003700.0020644431.25
Ppsh31345087.43249811595909721.54
Smokecan0000.000110.00
Sten0600.000000.00
Switchteam0220.000000.00
Thompson04300.000000.00
Trigger hurt0110.000000.00
Tripmine113178.570000.00
Total6422051275.80328012744946425.74 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
|PHS|K!LLu111150.00
jojo 7750.00
Sc0rP!0_NH61037.50
paSSion #1 41225.00
kamilek080283 4736.36
|PHS|Baby31318.75
ETPlayer 3350.00
TermiPL 3260.00
doof 010.00
aSHI0k. 010.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
|PHS|Baby31318.75
paSSion #1 41225.00
|PHS|K!LLu111150.00
Sc0rP!0_NH61037.50
kamilek080283 4736.36
jojo 7750.00
ETPlayer 3350.00
TermiPL 3260.00
aSHI0k. 010.00
doof 010.00
Hitbox
LocationHits%
body328093
Head24107

Games List (last 100)
Time, Map
101-25, supply_pro
201-25, fueldump
301-25, oasis
401-25, dubrovnik_...
501-25, venice
601-24, caen2
701-24, sw_goldrus...
801-24, sp_deliver...
901-24, italyfp2
1001-24, supply_pro
1101-24, oasis
1201-24, uje_kitche...
1301-24, goldrush-g...
1401-24, battery
1501-24, sw_goldrus...
1601-24, sp_deliver...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-04-10 07:33:58 skin : sssp by sssp 
page loaded in 1.167487s (0.433577s)