=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Player Profile
General Stats
Ping48
Rank208
Historical rank208
Skill1606
Games14
Kills178
Deaths185
Kill streak7
Death streak13
Kills:game12.71
Kills:death0.96
First seen2018-02-08 09:13:40
Last seen2018-02-08 12:47:58

Alias List
Egor14

GUIDs
6AB73:226

IPs
130.0.?.?12
176.119.?.?14

 
Egor

   - " ??????????????????? "

Awards List
Tablica wstydu
Najwiecej samobójstw
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Dynamite

 
 
Team deaths1
Team kills1
Damage from team149
Damage given28999
Damage taken23285
Damage to team171
First killer2
Score59962
Team ctf redflag8
  
  
  
  
Role action 
Ammo given1
Ammo taken11
Dynamites planted6
Health given3
Health taken11
Revives received8
  
  
  
  
  
  
  
Icon 
Covert ops32
Engineer57
Field ops3
Medic2
Soldier6
  
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health44
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss4
Score11191
Wins10
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle4
Binoculars82
Fg425
Flamethrower1
Garandrifle3
Kar431
Kar98rifle1
Magicammo246
Mortar1
Mp4015
Ppsh6
Sten2
Thompson1
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.0035260.00
Airstrike0200.000000.00
Browning11050.000000.00
Carbine1800100.000000.00
Colt900100.004616912327.22
Crush0110.000000.00
Dynamite600100.007312422.58
Falling015150.000000.00
Fg4253062.508225116932.67
Flamethrower0100.000000.00
Garand0000.006638632017.10
Garand scope400100.000000.00
Goomba31075.000000.00
Gpg4013025.000000.00
Grenade0000.00119185.26
Grenade launcher0720.0011024213245.45
K430200.000000.00
K43 scope01300.000000.00
Kar980700.0048450.00
Knife400100.0073363292.08
Landmine0000.000110.00
Luger0100.000000.00
M7596690.770000.00
Machinegun0100.000000.00
Mg42500100.000000.00
Mobile mg420100.004220916720.10
Mp405740058.76340114280229.77
Panzerfaust0420.000000.00
Ppsh429012.1221997821.21
Satchel0000.00014140.00
Sten0300.000000.00
Switchteam0220.000000.00
Thompson03700.000000.00
Trigger hurt0110.000000.00
Tripmine24133.330000.00
Total1781853049.047292912218325.03 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
high 93719.57
Sstaszek52417.24
gregor 4930.77
|PHS|K!LLu2250.00
Jarzabek 2340.00
Devuriel 20100.00
krost 2250.00
jarek 20100.00
ETPlayer 1516.67
-|TTD|-.karton851516.67
MaLY010.00
wow090.00
GOW 020.00
Voltek 010.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
high 93719.57
Sstaszek52417.24
gregor 4930.77
wow090.00
ETPlayer 1516.67
-|TTD|-.karton851516.67
Jarzabek 2340.00
GOW 020.00
|PHS|K!LLu2250.00
krost 2250.00
Voltek 010.00
MaLY010.00
jarek 20100.00
Devuriel 20100.00
Hitbox
LocationHits%
body72993
Head5707

Games List (last 100)
Time, Map
102-08, capuzzo
202-08, v2base_te
302-08, uje_kitche...
402-08, school
502-08, venice
602-08, supply_pro
702-08, railgun
802-08, adlernest_...
902-08, sp_deliver...
1002-08, twc_fragzo...
1102-08, braundorf_...
1202-08, venice
1302-08, fragmaze_f...
1402-08, baserace
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-04-10 07:33:58 skin : sssp by sssp 
page loaded in 1.122247s (0.424826s)