=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Player Profile
General Stats
Ping58.63
Rank29
Historical rank29
Skill1771
Games168
Kills2304
Deaths1385
Kill streak88
Death streak25
Kills:game13.71
Kills:death1.66
First seen2018-01-20 07:53:05
Last seen2018-03-28 19:22:39

Alias List
ETPlayer160
szerszen6
Csi5
UnnamedPlayer4
|PHS|jimi4
skun!3
EstherPL3
|PHS|PREDATOR3
ETPla2
ETPlay2
ETPlaye2
layer2
Player2
TPlayer2
boro1
hadyk1
Max pl1
**BEBAK**1
.:BrzoOzA:.1
=PAP=MLPL1
ZapraszamNaKomende1
Swofford1

GUIDs
47333:210
5AC8F:222
30DB5:21
030F3:22
FB298:265
685E7:25
F9E43:215
C597B:21
D03F6:22
DB0D3:22
ADB52:23
9FDB0:22
2A677:26
E2DF8:23
4A4D2:27
A6F70:21
EBD4F:21
97FD8:21
BDCBF:23
037CD:21
23B18:252
FEEE9:21

IPs
178.235.?.?6
178.252.?.?5
185.50.?.?36
185.50.?.?28
188.146.?.?4
188.146.?.?8
195.189.?.?3
195.78.?.?3
213.127.?.?7
31.182.?.?3
37.248.?.?1
37.47.?.?1
5.184.?.?1
77.253.?.?27
77.253.?.?3
77.38.?.?1
83.21.?.?1
83.30.?.?3
83.31.?.?1
85.253.?.?93
87.199.?.?16
87.99.?.?5
88.216.?.?1
89.228.?.?3
89.64.?.?3
89.64.?.?3
91.123.?.?6
91.222.?.?3
91.222.?.?1
91.223.?.?3
91.227.?.?1
91.235.?.?3
91.83.?.?2
93.105.?.?2
94.254.?.?1
94.254.?.?2
94.254.?.?1
94.254.?.?1
95.40.?.?1

 
ETPlayer

   - " wvm "

Awards List
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Crush construction

 
 
Team deaths5
Team kills9
Damage from team10075
Damage given421994
Damage taken238941
Damage to team11296
First killer9
First victim5
Score5236759
Team ctf blueflag10
Team ctf redflag24
  
  
  
Role action 
Ammo given18
Ammo taken84
Dynamites diffused5
Dynamites planted4
Health given115
Health taken89
Repair2
Revives given73
Revives received119
  
  
  
  
  
Icon 
Covert ops154
Engineer167
Field ops25
Medic237
Soldier113
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health1386
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss88
Score139417
Wins89
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle2
Binoculars827
Fg421
Flamethrower2
Garandrifle2
Kar4314
Kar98rifle5
Magicammo2408
Mortar1
Mp40198
Panzerfaust1
Ppsh85
Sten1
Thompson68
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.00821203868.33
Airstrike11307.1415420.00
Arty11307.1441-3400.00
Browning2112063.640000.00
Carbine214012.500000.00
Colt2429045.2817957739831.02
Crush0550.000000.00
Crush construction100100.000000.00
Dynamite15116.67117165.88
Falling013130.000000.00
Fear13025.000000.00
Fg42710041.184620215622.77
Flamethrower53162.5020232312162.54
Garand1322037.1415243027835.35
Garand scope4865042.480000.00
Goomba52071.430000.00
Gpg4011111390.980000.00
Grenade0000.0012447935525.89
Grenade launcher45512346.872332925979.79
K43397084.780000.00
K43 scope58427095.580000.00
Kar982111065.6213872404101757.70
Knife4830061.541571253109612.53
Landmine379180.438573-12116.44
Luger10711090.687172035131835.23
M71221636.360000.00
Machinegun1121034.370000.00
Mg4226025.000000.00
Mobile mg4223040.002751445117019.03
Mortar0200.000000.00
Mp40433296059.40390812818891030.49
Panzerfaust11019.0912150.00
Ppsh330150068.75304910615756628.72
Satchel12133.337201335.00
Smokecan0000.00019190.00
Sten1655022.5415944228335.97
Switchteam024240.000000.00
Syringe0000.00771123568.75
Thompson187320036.8818556117426230.33
Thrown knife900100.000000.00
Trigger hurt0330.000000.00
Tripmine6311185.140000.00
Water0110.000000.00
Total218912918462.9012701398012710031.91 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
=PAP=MLPL653267.01
robort2202 47983.93
<<<arek.pl>>> 405840.82
|PHS|K!LLu373551.39
arnold 27487.10
krost 252748.08
|PHS|PREDATOR231658.97
ongi19870.37
Creatii18675.00
paSSion #1 16672.73
Xirrus163134.04
|PHS|C^^risso132930.95
|PHS|sHiZoL-121741.38
mastaZET11761.11
oriox11568.75
ARIOCH101343.48
ziv 105415.62
high 101050.00
gregor 91145.00
Dezerter 9281.82
klik.pl90100.00
UCKA LISKA91932.14
Arqadix 9469.23
vaha 81436.36
|PHS|jamalo8372.73
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
<<<arek.pl>>> 405840.82
ziv 105415.62
|PHS|K!LLu373551.39
=PAP=MLPL653267.01
Xirrus163134.04
|PHS|C^^risso132930.95
krost 252748.08
recydywista.42712.90
klik.pl1204.76
UCKA LISKA91932.14
|PHS|sHiZoL-121741.38
|PHS|PREDATOR231658.97
vaha 81436.36
PAZDZIOCH0140.00
ARIOCH101343.48
|PHS|LuBaN61331.58
wow41225.00
maupkjeee41225.00
LoveBroS<30120.00
|sobociX|51131.25
Jack 71138.89
stanek 71138.89
: |0110.00
gregor 91145.00
Vilmis41028.57
Hitbox
LocationHits%
body1270188
Head160012

Games List (last 100)
Time, Map
103-28, sp_deliver...
203-28, fragmaze_f...
303-28, capuzzo
403-28, venice
502-22, et_beach
602-20, goldrush-g...
702-20, fragmaze_f...
802-20, snatch3
902-20, fragmaze_f...
1002-20, snatch3
1102-20, venice
1202-20, bremen_tru...
1302-20, sp_deliver...
1402-20, fragmaze_f...
1502-20, western
1602-18, sw_goldrus...
1702-18, sp_deliver...
1802-18, fueldump
1902-13, supply_pro
2002-13, sp_deliver...
2102-13, bremen_tru...
2202-13, oasis
2302-11, sp_deliver...
2402-10, goldrush-g...
2502-10, supply
2602-10, caen2
2702-10, italyfp2
2802-10, school
2902-10, bremen_tru...
3002-10, snatch3
3102-10, braundorf_...
3202-10, uje_kitche...
3302-10, sp_deliver...
3402-08, pirates
3502-08, bremen_tru...
3602-08, capuzzo
3702-08, caen2
3802-08, school
3902-08, venice
4002-08, caen2
4102-08, italyfp2
4202-08, fragmaze_f...
4302-08, caen2
4402-08, sp_deliver...
4502-08, snatch3
4602-08, baserace
4702-08, adlernest_...
4802-08, braundorf_...
4902-08, etl_frostb...
5002-08, sp_deliver...
5102-08, supply
5202-08, fragmaze_f...
5302-08, goldrush-g...
5402-08, caen2
5502-08, caen2
5602-08, supply_pro
5702-08, baserace
5802-08, goldrush-g...
5902-08, fueldump
6002-08, fragmaze_f...
6102-08, snatch3
6202-08, caen2
6302-08, sw_goldrus...
6402-08, supply_pro
6502-08, twc_fragzo...
6602-08, oasis
6702-08, sp_deliver...
6802-08, radar
6902-08, sp_deliver...
7002-08, uje_kitche...
7102-08, caen2
7202-08, capuzzo
7302-08, goldrush-g...
7402-08, capuzzo
7502-08, railgun
7602-08, etl_frostb...
7702-08, braundorf_...
7802-08, et_mor2_ni...
7902-08, braundorf_...
8002-08, adlernest_...
8102-08, sp_deliver...
8202-08, goldrush-g...
8302-08, venice
8402-08, fueldump
8502-08, capuzzo
8602-08, uje_kitche...
8702-08, uje_kitche...
8802-08, supply_pro
8902-08, sp_deliver...
9002-08, snatch3
9102-08, sp_deliver...
9202-08, sw_goldrus...
9302-08, capuzzo
9402-08, fueldump
9502-08, sp_deliver...
9602-08, supply_pro
9702-08, snatch3
9802-05, italyfp2
9902-05, sp_deliver...
10002-05, capuzzo
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-04-10 07:33:58 skin : sssp by sssp 
page loaded in 3.165594s (0.456835s)