=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Player Profile
General Stats
Ping48.51
Rank29
Historical rank29
Skill1769
Games164
Kills2291
Deaths1381
Kill streak88
Death streak25
Kills:game13.97
Kills:death1.66
First seen2018-01-20 07:53:05
Last seen2018-02-22 14:51:46

Alias List
ETPlayer156
szerszen6
Csi5
|PHS|jimi4
skun!3
UnnamedPlayer3
EstherPL3
|PHS|PREDATOR3
layer2
Player2
TPlayer2
boro1
ETPla1
ETPlay1
ETPlaye1
hadyk1
Max pl1
**BEBAK**1
.:BrzoOzA:.1
=PAP=MLPL1
ZapraszamNaKomende1
Swofford1

GUIDs
47333:210
5AC8F:222
30DB5:21
030F3:22
FB298:263
685E7:25
F9E43:215
C597B:21
D03F6:22
ADB52:23
9FDB0:22
2A677:26
E2DF8:23
4A4D2:27
A6F70:21
EBD4F:21
97FD8:21
BDCBF:23
037CD:21
23B18:252
FEEE9:21

IPs
178.235.?.?6
178.252.?.?5
185.50.?.?36
185.50.?.?28
188.146.?.?4
188.146.?.?8
195.189.?.?3
195.78.?.?3
213.127.?.?7
31.182.?.?3
37.248.?.?1
37.47.?.?1
5.184.?.?1
77.253.?.?27
77.253.?.?3
77.38.?.?1
83.21.?.?1
83.30.?.?3
83.31.?.?1
85.253.?.?90
87.199.?.?16
87.99.?.?5
88.216.?.?1
89.228.?.?3
89.64.?.?3
91.123.?.?6
91.222.?.?3
91.222.?.?1
91.223.?.?3
91.227.?.?1
91.235.?.?3
91.83.?.?2
93.105.?.?2
94.254.?.?1
94.254.?.?2
94.254.?.?1
94.254.?.?1
95.40.?.?1

 
ETPlayer

   - " wvm "

Awards List
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Crush construction

 
 
Team deaths5
Team kills9
Damage from team10075
Damage given419695
Damage taken238348
Damage to team11296
First killer9
First victim5
Score5197228
Team ctf blueflag10
Team ctf redflag24
  
  
  
Role action 
Ammo given18
Ammo taken83
Dynamites diffused5
Dynamites planted4
Health given115
Health taken87
Repair2
Revives given73
Revives received118
  
  
  
  
  
Icon 
Covert ops151
Engineer167
Field ops25
Medic237
Soldier106
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health1384
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss86
Score135305
Wins87
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle2
Binoculars826
Fg421
Flamethrower2
Garandrifle2
Kar4314
Kar98rifle5
Magicammo2406
Mortar1
Mp40198
Panzerfaust1
Ppsh85
Sten1
Thompson68
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.00821203868.33
Airstrike11307.1415420.00
Arty11307.1441-3400.00
Browning2111065.620000.00
Carbine214012.500000.00
Colt2428046.1517957739831.02
Crush0550.000000.00
Crush construction100100.000000.00
Dynamite15116.67117165.88
Falling013130.000000.00
Fear13025.000000.00
Fg42710041.184620215622.77
Flamethrower53162.5020232312162.54
Garand1322037.1415243027835.35
Garand scope4865042.480000.00
Goomba52071.430000.00
Gpg4011111390.980000.00
Grenade0000.0012447835425.94
Grenade launcher45512346.872332925979.79
K43387084.440000.00
K43 scope57727095.530000.00
Kar982111065.6213732385101257.57
Knife4530060.001531228107512.46
Landmine379180.438573-12116.44
Luger10511090.527022018131634.79
M71221636.360000.00
Machinegun1121034.370000.00
Mg4226025.000000.00
Mobile mg4223040.002751445117019.03
Mortar0200.000000.00
Mp40433294059.56390012777887730.52
Panzerfaust11019.0912150.00
Ppsh330150068.75304910615756628.72
Satchel12133.337201335.00
Smokecan0000.00019190.00
Sten1655022.5415944228335.97
Switchteam024240.000000.00
Syringe0000.00771123568.75
Thompson187320036.8818556117426230.33
Thrown knife900100.000000.00
Trigger hurt0330.000000.00
Tripmine6311185.140000.00
Water0110.000000.00
Total217612878462.8412660396982703831.89 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
=PAP=MLPL653267.01
robort2202 47983.93
<<<arek.pl>>> 405840.82
|PHS|K!LLu373551.39
arnold 27487.10
krost 252748.08
|PHS|PREDATOR231658.97
ongi19870.37
Creatii18675.00
Xirrus163134.04
paSSion #1 16672.73
|PHS|C^^risso132930.95
|PHS|sHiZoL-121741.38
mastaZET11761.11
oriox11568.75
ziv 105415.62
high 101050.00
ARIOCH101343.48
UCKA LISKA91932.14
klik.pl90100.00
gregor 91145.00
Dezerter 9281.82
Arqadix 9469.23
Okey 8280.00
vaha 81436.36
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
<<<arek.pl>>> 405840.82
ziv 105415.62
|PHS|K!LLu373551.39
=PAP=MLPL653267.01
Xirrus163134.04
|PHS|C^^risso132930.95
recydywista.42712.90
krost 252748.08
klik.pl1204.76
UCKA LISKA91932.14
|PHS|sHiZoL-121741.38
|PHS|PREDATOR231658.97
PAZDZIOCH0140.00
vaha 81436.36
|PHS|LuBaN61331.58
ARIOCH101343.48
wow41225.00
maupkjeee41225.00
LoveBroS<30120.00
Jack 71138.89
gregor 91145.00
: |0110.00
stanek 71138.89
|sobociX|51131.25
San226 31023.08
Hitbox
LocationHits%
body1266088
Head159412

Games List (last 100)
Time, Map
102-22, et_beach
202-20, goldrush-g...
302-20, fragmaze_f...
402-20, snatch3
502-20, fragmaze_f...
602-20, snatch3
702-20, venice
802-20, bremen_tru...
902-20, sp_deliver...
1002-20, fragmaze_f...
1102-20, western
1202-18, sw_goldrus...
1302-18, sp_deliver...
1402-18, fueldump
1502-13, supply_pro
1602-13, sp_deliver...
1702-13, bremen_tru...
1802-13, oasis
1902-11, sp_deliver...
2002-10, goldrush-g...
2102-10, supply
2202-10, caen2
2302-10, italyfp2
2402-10, school
2502-10, bremen_tru...
2602-10, snatch3
2702-10, braundorf_...
2802-10, uje_kitche...
2902-10, sp_deliver...
3002-08, pirates
3102-08, bremen_tru...
3202-08, capuzzo
3302-08, caen2
3402-08, school
3502-08, venice
3602-08, caen2
3702-08, italyfp2
3802-08, fragmaze_f...
3902-08, caen2
4002-08, sp_deliver...
4102-08, snatch3
4202-08, baserace
4302-08, adlernest_...
4402-08, braundorf_...
4502-08, etl_frostb...
4602-08, sp_deliver...
4702-08, supply
4802-08, fragmaze_f...
4902-08, goldrush-g...
5002-08, caen2
5102-08, caen2
5202-08, supply_pro
5302-08, baserace
5402-08, goldrush-g...
5502-08, fueldump
5602-08, fragmaze_f...
5702-08, snatch3
5802-08, caen2
5902-08, sw_goldrus...
6002-08, supply_pro
6102-08, twc_fragzo...
6202-08, oasis
6302-08, sp_deliver...
6402-08, radar
6502-08, sp_deliver...
6602-08, uje_kitche...
6702-08, caen2
6802-08, capuzzo
6902-08, goldrush-g...
7002-08, capuzzo
7102-08, railgun
7202-08, etl_frostb...
7302-08, braundorf_...
7402-08, et_mor2_ni...
7502-08, braundorf_...
7602-08, adlernest_...
7702-08, sp_deliver...
7802-08, goldrush-g...
7902-08, venice
8002-08, fueldump
8102-08, capuzzo
8202-08, uje_kitche...
8302-08, uje_kitche...
8402-08, supply_pro
8502-08, sp_deliver...
8602-08, snatch3
8702-08, sp_deliver...
8802-08, sw_goldrus...
8902-08, capuzzo
9002-08, fueldump
9102-08, sp_deliver...
9202-08, supply_pro
9302-08, snatch3
9402-05, italyfp2
9502-05, sp_deliver...
9602-05, capuzzo
9702-01, Goldrush-G...
9802-01, pirates
9902-01, venice
10002-01, venice
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-22 18:44:29 skin : sssp by sssp 
page loaded in 3.546644s (0.572674s)