=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Player Profile
General Stats
Ping68.5
Rank52
Historical rank52
Skill1693
Games141
Kills1360
Deaths1427
Kill streak11
Death streak15
Kills:game9.65
Kills:death0.95
First seen2018-01-20 17:30:48
Last seen2018-03-28 19:49:56

Alias List
|PHS|AKUKU147
test4
|PHS|P!ndol1

GUIDs
72BBE:2246

IPs
89.231.?.?14
89.231.?.?11
89.231.?.?18
89.231.?.?8
89.231.?.?33
89.231.?.?5
89.231.?.?5
89.231.?.?9
89.231.?.?2
89.231.?.?5
89.231.?.?5
89.231.?.?3
89.231.?.?32
89.231.?.?22
89.231.?.?5
89.231.?.?2
89.231.?.?5
89.231.?.?6
89.231.?.?24
94.254.?.?2
94.254.?.?8
94.254.?.?14
94.254.?.?14
94.254.?.?3

 
|PHS|AKUKU

   - " sorry ongi ze cie tak bilem mocno xd "

 
 
Team deaths4
Damage from team2479
Damage given222203
Damage taken235089
Damage to team2164
First killer7
First victim3
Score1534359
Team ctf blueflag1
Team ctf redflag30
  
Role action 
Ammo given22
Ammo taken52
Dynamites diffused2
Dynamites planted8
Health given102
Health taken50
Revives given129
Revives received68
  
  
  
Icon 
Covert ops3
Engineer98
Field ops11
Medic316
Soldier18
  
  
  
  
  
  
Item 
Health2179
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss87
Score125144
Wins75
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle5
Binoculars705
Fg421
Flamethrower3
Kar98rifle5
Magicammo2227
Mp40359
Panzerfaust4
Ppsh44
Sten2
Thompson13
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.0010352528.57
Airstrike76053.852230873.33
Arty0900.000110.00
Browning24033.330000.00
Carbine02700.000000.00
Colt819029.63431298633.33
Dynamite0100.00010100.00
Falling0330.000000.00
Fear23040.000000.00
Fg420100.008201240.00
Flamethrower0000.002630486.67
Garand01600.000000.00
Garand scope02200.000000.00
Goomba65054.550000.00
Gpg401212050.000000.00
Grenade0000.007321514233.95
Grenade launcher1835033.9625492451.02
K430300.000000.00
K43 scope0100.000000.00
Kar98427012.901913912013.67
Knife69040.0091381296.52
Landmine0500.000000.00
Luger1611059.265116010931.87
M701600.000000.00
Machinegun35037.500000.00
Mg4241080.000000.00
Mobile mg420000.003114611521.23
Mp401029542065.508433265471811431.77
Panzerfaust22607.1421-1200.00
Poison200100.000000.00
Ppsh168110060.4311233998287528.09
Satchel0100.000000.00
Shove24233.330000.00
Sten531013.893171417.65
Suicide021210.000000.00
Switchteam057570.000000.00
Syringe0000.001331663380.12
Thompson2536606.3915148833730.94
Tripmine712036.840000.00
Total132814118348.4810162323192215731.44 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
|PHS|K!LLu653763.73
Xirrus505249.02
<<<arek.pl>>> 484850.00
|PHS|jamalo474750.00
ongi372956.06
high 352360.34
Talon na ku*we i bal... 324044.44
**BEBAK**323945.07
jawa 262353.06
|PHS|bubik222447.83
manio212545.65
Jack 21970.00
Shaw:))192345.24
|PHS|Baby183335.29
=PAP=MLPL182146.15
KolleqaH 18481.82
Voltek 18966.67
|PHS|PREDATOR163929.09
|PHS|-=VanHellsing=-161748.48
maupkjeee 153530.00
POPO Masarnia 151060.00
gregor 14573.68
Kurt Kombajn 141058.33
|PHS|PREDATOR142041.18
paSSion #1 14382.35
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Xirrus505249.02
<<<arek.pl>>> 484850.00
|PHS|jamalo474750.00
Talon na ku*we i bal... 324044.44
**BEBAK**323945.07
|PHS|PREDATOR163929.09
|PHS|K!LLu653763.73
maupkjeee 153530.00
|PHS|Baby183335.29
aSHI0k. 93023.08
radzik 113026.83
ongi372956.06
manio212545.65
|PHS|jimi92427.27
|PHS|bubik222447.83
dialer32311.54
high 352360.34
jawa 262353.06
Shaw:))192345.24
=PAP=MLPL182146.15
|PHS|PREDATOR142041.18
Janush 102033.33
waffle 82028.57
|PHS|C^^risso61924.00
mAriskaa.61924.00
Hitbox
LocationHits%
body1016284
Head162616

Games List (last 100)
Time, Map
103-28, caen2
203-28, adlernest_...
303-28, sp_deliver...
403-28, fragmaze_f...
503-28, sw_goldrus...
603-28, school
703-28, frostbite
803-28, sp_deliver...
903-28, fragmaze_f...
1003-28, supply
1102-22, fragmaze_f...
1202-22, snatch3
1302-20, v2base_te
1402-20, goldrush-g...
1502-20, fragmaze_f...
1602-20, snatch3
1702-20, battery
1802-20, caen2
1902-20, sp_deliver...
2002-20, italyfp2
2102-20, goldrush-g...
2202-20, fragmaze_f...
2302-20, snatch3
2402-20, frostbite
2502-20, sw_goldrus...
2602-20, caen2
2702-20, sp_deliver...
2802-20, supply
2902-20, sp_deliver...
3002-20, adlernest_...
3102-20, braundorf_...
3202-20, fragmaze_f...
3302-20, goldrush-g...
3402-20, supply_pro
3502-20, venice
3602-20, frostbite
3702-20, adlernest_...
3802-20, sp_deliver...
3902-18, capuzzo
4002-18, sw_goldrus...
4102-18, twc_fragzo...
4202-18, fragmaze_f...
4302-11, braundorf_...
4402-11, mlb_temple
4502-11, braundorf_...
4602-11, italyfp2
4702-11, fragmaze_f...
4802-11, sp_deliver...
4902-11, supply
5002-11, sp_deliver...
5102-11, sw_goldrus...
5202-11, el_kef_fin...
5302-11, v2base_te
5402-11, frostbite
5502-11, venice
5602-11, italyfp2
5702-11, caen2
5802-11, frostbite
5902-11, sp_deliver...
6002-11, sw_goldrus...
6102-11, et_mor2_ni...
6202-10, school
6302-10, goldrush-g...
6402-10, twc_fragzo...
6502-10, sw_goldrus...
6602-10, braundorf_...
6702-10, fragmaze_f...
6802-10, frostbite
6902-10, braundorf_...
7002-10, braundorf_...
7102-10, fragmaze_f...
7202-10, adlernest_...
7302-08, braundorf_...
7402-08, goldrush-g...
7502-08, fragmaze_f...
7602-08, fragmaze_f...
7702-08, goldrush-g...
7802-08, snatch3
7902-08, sp_deliver...
8002-08, oasis
8102-08, etl_frostb...
8202-08, sw_goldrus...
8302-08, battery
8402-08, twc_fragzo...
8502-08, sp_deliver...
8602-08, fragmaze_f...
8702-08, frostbite
8802-08, adlernest_...
8902-08, snatch3
9002-08, fragmaze_f...
9102-08, supply
9202-08, goldrush-g...
9302-08, supply_pro
9402-08, fueldump
9502-01, caen2
9602-01, fragmaze_f...
9702-01, adlernest_...
9802-01, sp_deliver...
9902-01, fragmaze_f...
10002-01, sp_deliver...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-04-10 07:33:58 skin : sssp by sssp 
page loaded in 4.541075s (0.845309s)