=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Player Profile
General Stats
Ping49.13
Rank53
Historical rank53
Skill1693
Games470
Kills9073
Deaths8047
Kill streak108
Death streak13
Kills:game19.3
Kills:death1.13
First seen2018-01-20 15:04:30
Last seen2018-03-28 19:38:40

Alias List
|PHS|K!LLu470

GUIDs
9C5FB:2880

IPs
188.146.?.?6
188.146.?.?15
188.146.?.?23
188.146.?.?45
188.146.?.?1
188.146.?.?28
188.146.?.?17
188.146.?.?52
188.146.?.?134
188.146.?.?85
188.146.?.?10
188.146.?.?12
188.146.?.?15
188.146.?.?4
188.146.?.?24
188.146.?.?15
188.146.?.?54
188.146.?.?25
188.146.?.?6
188.146.?.?56
188.146.?.?20
188.146.?.?20
188.146.?.?23
188.146.?.?1
188.146.?.?27
188.146.?.?70
188.146.?.?22
188.146.?.?40
188.146.?.?54
188.146.?.?28
188.146.?.?22

 
|PHS|K!LLu

   - " narkam "

 
 
Team deaths12
Team kills16
Damage from team945760
Damage given1539298
Damage taken2331181
Damage to team1002864
First killer32
First victim34
Score338869907
Team ctf blueflag29
Team ctf redflag192
  
  
Role action 
Ammo given370
Ammo taken224
Dynamites diffused2
Dynamites planted85
Health given454
Health taken475
Revives given350
Revives received675
  
  
  
  
  
Icon 
Covert ops128
Engineer320
Field ops252
Medic908
Soldier306
  
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health8220
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss288
Score340105
Wins235
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle24
Binoculars4286
Fg423
Flamethrower1
Garandrifle16
Kar4324
Kar98rifle163
Magicammo21683
Mp401605
Panzerfaust175
Ppsh275
Sten8
Thompson263
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.001642468266.67
Airstrike9049464.7520130910865.05
Arty49758789.55781502-279155.58
Browning3113070.450000.00
Carbine48156023.530000.00
Colt20151011.7016753136431.45
Crush0330.000000.00
Dynamite22050.0041491452.68
Falling020200.000000.00
Fear65054.550000.00
Fg4233308.33421026041.18
Fg42scope11050.000000.00
Flamethrower59035.713274128579.37
Garand4199029.293741441106725.95
Garand scope48181020.960000.00
Goomba3421061.820000.00
Gpg403271532168.120000.00
Grenade0000.008822460157835.85
Grenade launcher3662692757.64708106836066.29
K433464034.690000.00
K43 scope8578052.150000.00
Kar98356157069.4014685513404526.63
Knife10645070.203222802248011.49
Landmine319113.647383118.42
Luger2189019.0925180054931.37
M7441501022.680000.00
Machinegun633015.380000.00
Mg42925026.470000.00
Mobile mg42421016.003371750141319.26
Mortar0200.000000.00
Mp4038622920056.94323131009136860032.02
Panzerfaust9151989782.21143014916195.91
Ppsh1187629065.367503235491604631.86
Satchel0000.000440.00
Shove124275.000000.00
Smokecan0000.000110.00
Smokegrenade100100.000000.00
Sten1224504.677620913336.36
Suicide01781780.000000.00
Switchteam01161160.000000.00
Syringe0000.0035950714870.81
Thompson7001737028.725593167501115733.39
Thrown knife0200.000000.00
Trigger hurt0220.000000.00
Tripmine11481358.460000.00
Water0220.000000.00
Total8990802049352.855330916154710823833.00 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
jawa 22316357.77
paSSion #1 20313460.24
Xirrus19428640.42
<<<arek.pl>>> 18924843.25
gregor 13818342.99
manio13122137.22
|PHS|sHiZoL-11228828.00
Okey 1032481.10
=PAP=MLPL10211247.66
|PHS|bubik1028255.43
ARIOCH988952.41
Jack 904467.16
|PHS|Baby8924126.97
high 8512041.46
|PHS|PREDATOR7614734.08
stanek 755358.59
San226 666251.56
robort2202 651977.38
.:+TS+:.Leon658044.83
vaha 6210936.26
Jarmurek605253.57
##bad5810036.71
szerszen 556047.83
KolleqaH 534255.79
***HIDER***523162.65
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
|PHS|sHiZoL-11228828.00
Xirrus19428640.42
<<<arek.pl>>> 18924843.25
|PHS|Baby8924126.97
manio13122137.22
gregor 13818342.99
jawa 22316357.77
|PHS|PREDATOR7614734.08
paSSion #1 20313460.24
maupkjeee3112420.00
high 8512041.46
wow4111725.95
=PAP=MLPL10211247.66
vaha 6210936.26
Sstaszek3710426.24
##bad5810036.71
ARIOCH988952.41
|AimBoT|388530.89
ZapraszamNaKomende498337.12
a 448334.65
|PHS|bubik1028255.43
|PHS|jamalo398132.50
.:+TS+:.Leon658044.83
maupkjeee 287527.18
aSHI0k. 187519.35
Hitbox
LocationHits%
body5330987
Head737913

Games List (last 100)
Time, Map
103-28, adlernest_...
203-28, sp_deliver...
303-28, fragmaze_f...
403-28, sw_goldrus...
503-28, twc_fragzo...
603-28, battery
703-28, school
803-28, frostbite
903-28, adlernest_...
1003-28, sp_deliver...
1103-28, fragmaze_f...
1203-28, twc_fragzo...
1303-28, bremen_tru...
1403-28, sw_goldrus...
1503-28, supply
1602-23, braundorf_...
1702-23, adlernest_...
1802-23, adlernest_...
1902-23, sp_deliver...
2002-22, fragmaze_f...
2102-22, goldrush-g...
2202-20, goldrush-g...
2302-20, fragmaze_f...
2402-20, snatch3
2502-20, battery
2602-20, caen2
2702-20, sp_deliver...
2802-20, adlernest_...
2902-20, sw_goldrus...
3002-20, fragmaze_f...
3102-20, frostbite
3202-20, sw_goldrus...
3302-20, caen2
3402-20, supply_pro
3502-20, adlernest_...
3602-20, italyfp2
3702-20, venice
3802-20, sw_goldrus...
3902-20, dubrovnik_...
4002-20, battery
4102-20, sp_deliver...
4202-20, goldrush-g...
4302-20, bremen_tru...
4402-20, el_kef_fin...
4502-20, italyfp2
4602-20, fragmaze_f...
4702-20, venice
4802-20, adlernest_...
4902-20, sp_deliver...
5002-20, sw_goldrus...
5102-20, bremen_tru...
5202-20, school
5302-18, twc_fragzo...
5402-18, el_kef_fin...
5502-18, fragmaze_f...
5602-18, capuzzo
5702-18, sw_goldrus...
5802-18, sp_deliver...
5902-18, fueldump
6002-18, baserace
6102-18, fragmaze_f...
6202-18, sp_deliver...
6302-18, sw_goldrus...
6402-18, supply_pro
6502-18, capuzzo
6602-18, frostbite
6702-18, twc_fragzo...
6802-18, fragmaze_f...
6902-18, sp_deliver...
7002-18, fueldump
7102-13, sp_deliver...
7202-13, fragmaze_f...
7302-13, frostbite
7402-13, supply
7502-13, sw_goldrus...
7602-13, adlernest_...
7702-13, snatch3
7802-13, sp_deliver...
7902-13, fragmaze_f...
8002-13, supply_pro
8102-13, et_mor2_ni...
8202-13, dubrovnik_...
8302-13, venice
8402-11, sp_deliver...
8502-11, frostbite
8602-11, twc_fragzo...
8702-11, braundorf_...
8802-11, italyfp2
8902-11, fragmaze_f...
9002-11, sp_deliver...
9102-11, supply
9202-11, sp_deliver...
9302-11, sp_deliver...
9402-11, twc_fragzo...
9502-11, supply_pro
9602-11, caen2
9702-11, frostbite
9802-11, sp_deliver...
9902-11, sw_goldrus...
10002-11, et_mor2_ni...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-04-10 07:33:58 skin : sssp by sssp 
page loaded in 3.966271s (0.809956s)