=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Player Profile
General Stats
Ping48.09
Rank43
Historical rank43
Skill1708
Games455
Kills8813
Deaths7671
Kill streak108
Death streak13
Kills:game19.37
Kills:death1.15
First seen2018-01-20 15:04:30
Last seen2018-02-23 16:28:24

Alias List
|PHS|K!LLu455

GUIDs
9C5FB:2849

IPs
188.146.?.?6
188.146.?.?15
188.146.?.?23
188.146.?.?14
188.146.?.?1
188.146.?.?28
188.146.?.?17
188.146.?.?52
188.146.?.?134
188.146.?.?85
188.146.?.?10
188.146.?.?12
188.146.?.?15
188.146.?.?4
188.146.?.?24
188.146.?.?15
188.146.?.?54
188.146.?.?25
188.146.?.?6
188.146.?.?56
188.146.?.?20
188.146.?.?20
188.146.?.?23
188.146.?.?1
188.146.?.?27
188.146.?.?70
188.146.?.?22
188.146.?.?40
188.146.?.?54
188.146.?.?28
188.146.?.?22

 
|PHS|K!LLu

   - " !kickbots "

 
 
Team deaths12
Team kills15
Damage from team945647
Damage given1478484
Damage taken2263138
Damage to team1002739
First killer32
First victim33
Score325657215
Team ctf blueflag29
Team ctf redflag188
  
  
Role action 
Ammo given338
Ammo taken214
Dynamites diffused2
Dynamites planted85
Health given447
Health taken446
Revives given337
Revives received625
  
  
  
  
  
Icon 
Covert ops123
Engineer320
Field ops238
Medic885
Soldier294
  
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health7841
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss281
Score329882
Wins227
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle24
Binoculars4106
Fg423
Flamethrower1
Garandrifle16
Kar4323
Kar98rifle163
Magicammo21629
Mp401527
Panzerfaust157
Ppsh272
Sten8
Thompson251
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.001632458266.53
Airstrike8847365.191902849466.90
Arty48356789.61751475-276158.11
Browning3113070.450000.00
Carbine48152024.000000.00
Colt20135012.9016753136431.45
Crush0330.000000.00
Dynamite22050.0041491452.68
Falling020200.000000.00
Fear55050.000000.00
Fg4233208.57421026041.18
Fg42scope11050.000000.00
Flamethrower59035.713274128579.37
Garand4195030.153741441106725.95
Garand scope48156023.530000.00
Goomba3121059.620000.00
Gpg403271532168.120000.00
Grenade0000.008622373151136.33
Grenade launcher3642572558.62708106836066.29
K433364034.020000.00
K43 scope8278051.250000.00
Kar98356157069.4014615493403226.60
Knife10645070.203182696237811.80
Landmine319113.647383118.42
Luger2189019.0925180054931.37
M7441441023.400000.00
Machinegun432011.110000.00
Mg42925026.470000.00
Mobile mg42421016.003241689136519.18
Mortar0200.000000.00
Mp4037002771057.1830538950896455132.12
Panzerfaust8681859282.43134614025696.01
Ppsh1183609066.027431233011587031.89
Satchel0000.000440.00
Shove124275.000000.00
Smokecan0000.000110.00
Smokegrenade100100.000000.00
Sten1224504.677620913336.36
Suicide01721720.000000.00
Switchteam01151150.000000.00
Syringe0000.0034449014670.20
Thompson6811623029.565398162521085433.21
Thrown knife0200.000000.00
Trigger hurt0220.000000.00
Tripmine11481358.460000.00
Water0220.000000.00
Total8730764447853.325108215454410346233.05 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
jawa 22316357.77
paSSion #1 20313460.24
<<<arek.pl>>> 18924843.25
Xirrus18328039.52
manio13122137.22
gregor 12917342.72
|PHS|sHiZoL-11228828.00
|PHS|bubik1028255.43
ARIOCH988952.41
Okey 912280.53
Jack 904467.16
|PHS|Baby8924126.97
high 8512041.46
=PAP=MLPL849148.00
|PHS|PREDATOR7313435.27
San226 666251.56
vaha 6210936.26
robort2202 621976.54
Jarmurek605253.57
##bad5810036.71
stanek 584556.31
szerszen 556047.83
KolleqaH 534255.79
arnold 501379.37
ZapraszamNaKomende498337.12
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
|PHS|sHiZoL-11228828.00
Xirrus18328039.52
<<<arek.pl>>> 18924843.25
|PHS|Baby8924126.97
manio13122137.22
gregor 12917342.72
jawa 22316357.77
paSSion #1 20313460.24
|PHS|PREDATOR7313435.27
high 8512041.46
wow4111725.95
vaha 6210936.26
maupkjeee2810620.90
Sstaszek3710426.24
##bad5810036.71
=PAP=MLPL849148.00
ARIOCH988952.41
|AimBoT|388530.89
ZapraszamNaKomende498337.12
|PHS|bubik1028255.43
aSHI0k. 187519.35
|PHS|plAg.387533.63
maupkjeee 287527.18
Shaw:))427436.21
Creatii206922.47
Hitbox
LocationHits%
body5108287
Head704313

Games List (last 100)
Time, Map
102-23, braundorf_...
202-23, adlernest_...
302-23, adlernest_...
402-23, sp_deliver...
502-22, fragmaze_f...
602-22, goldrush-g...
702-20, goldrush-g...
802-20, fragmaze_f...
902-20, snatch3
1002-20, battery
1102-20, caen2
1202-20, sp_deliver...
1302-20, adlernest_...
1402-20, sw_goldrus...
1502-20, fragmaze_f...
1602-20, frostbite
1702-20, sw_goldrus...
1802-20, caen2
1902-20, supply_pro
2002-20, adlernest_...
2102-20, italyfp2
2202-20, venice
2302-20, sw_goldrus...
2402-20, dubrovnik_...
2502-20, battery
2602-20, sp_deliver...
2702-20, goldrush-g...
2802-20, bremen_tru...
2902-20, el_kef_fin...
3002-20, italyfp2
3102-20, fragmaze_f...
3202-20, venice
3302-20, adlernest_...
3402-20, sp_deliver...
3502-20, sw_goldrus...
3602-20, bremen_tru...
3702-20, school
3802-18, twc_fragzo...
3902-18, el_kef_fin...
4002-18, fragmaze_f...
4102-18, capuzzo
4202-18, sw_goldrus...
4302-18, sp_deliver...
4402-18, fueldump
4502-18, baserace
4602-18, fragmaze_f...
4702-18, sp_deliver...
4802-18, sw_goldrus...
4902-18, supply_pro
5002-18, capuzzo
5102-18, frostbite
5202-18, twc_fragzo...
5302-18, fragmaze_f...
5402-18, sp_deliver...
5502-18, fueldump
5602-13, sp_deliver...
5702-13, fragmaze_f...
5802-13, frostbite
5902-13, supply
6002-13, sw_goldrus...
6102-13, adlernest_...
6202-13, snatch3
6302-13, sp_deliver...
6402-13, fragmaze_f...
6502-13, supply_pro
6602-13, et_mor2_ni...
6702-13, dubrovnik_...
6802-13, venice
6902-11, sp_deliver...
7002-11, frostbite
7102-11, twc_fragzo...
7202-11, braundorf_...
7302-11, italyfp2
7402-11, fragmaze_f...
7502-11, sp_deliver...
7602-11, supply
7702-11, sp_deliver...
7802-11, sp_deliver...
7902-11, twc_fragzo...
8002-11, supply_pro
8102-11, caen2
8202-11, frostbite
8302-11, sp_deliver...
8402-11, sw_goldrus...
8502-11, et_mor2_ni...
8602-10, frostbite
8702-10, fueldump
8802-10, v2base_te
8902-10, sp_deliver...
9002-10, sp_deliver...
9102-10, oasis
9202-10, fragmaze_f...
9302-10, fragmaze_f...
9402-10, frostbite
9502-10, braundorf_...
9602-10, sw_goldrus...
9702-10, oasis
9802-10, supply_pro
9902-10, adlernest_...
10002-10, sp_deliver...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-22 18:44:29 skin : sssp by sssp 
page loaded in 3.168997s (0.513497s)