=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Player Profile
General Stats
Ping42.24
Rank116
Historical rank116
Skill1628
Games56
Kills802
Deaths816
Kill streak11
Death streak14
Kills:game14.32
Kills:death0.98
First seen2018-02-10 16:57:13
Last seen2018-03-28 19:22:39

Alias List
ongi56

GUIDs
4F6CC:2114

IPs
87.206.?.?117

 
ongi

   - " takie same staty mieliszcie z jamolo "

 
 
Team deaths3
Damage from team3364
Damage given130412
Damage taken166798
Damage to team2447
First killer2
First victim6
Score1133400
Team ctf blueflag5
Team ctf redflag36
Role action 
Ammo taken67
Dynamites diffused1
Dynamites planted9
Health given111
Health taken36
Repair6
Revives given166
Revives received91
  
  
Icon 
Covert ops7
Engineer80
Field ops3
Medic150
  
  
  
  
  
  
Item 
Health1545
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss30
Score37529
Wins29
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars696
Magicammo2303
Mp40389
Thompson38
  
  
  
  
  
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.009201145.00
Airstrike0800.0012150.00
Arty01300.000220.00
Browning100100.000000.00
Carbine01000.000000.00
Colt519020.832216714513.17
Crush construction0210.000000.00
Dynamite13225.00137362.70
Explosive0110.000000.00
Falling0110.000000.00
Fg4221066.6737854843.53
Flamethrower0600.000000.00
Garand0100.000000.00
Garand scope0800.000000.00
Goomba0200.000000.00
Gpg4001200.000000.00
Grenade0000.009446136720.39
Grenade launcher3237646.380000.00
K430800.000000.00
K43 scope02600.000000.00
Kar9802700.000000.00
Knife38027.27575706.67
Landmine28220.007504314.00
Luger58038.464315611327.56
M70600.000000.00
Machinegun33050.000000.00
Mg4294069.230000.00
Mobile mg420200.0011970358416.93
Mortar0100.000000.00
Mp40642306067.725389186311324228.92
Panzerfaust02700.000000.00
Poison100100.000000.00
Ppsh06700.000000.00
Satchel0000.000220.00
Sten0700.000000.00
Switchteam0990.000000.00
Syringe0000.001722204878.18
Thompson80166032.525461871132529.18
Tripmine169064.000000.00
Total8028162249.576445224821603728.67 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
robort2202 371374.00
jawa 362361.02
pikol 292950.00
|PHS|AKUKU293743.94
sFspryncypal221264.71
Okey 21580.77
high 203735.09
|PHS|K!LLu203337.74
PAZDZIOCH191555.88
Jack 18385.71
BIZKID [PL] 182245.00
dAroslav 142833.33
pompips 14863.64
<<<arek.pl>>> 141745.16
Tomek221516 14863.64
svven 13668.42
Xirrus122334.29
a 123525.53
skun!121348.00
.:+TS+:.Leon122037.50
Natrix 111052.38
**BEBAK**11857.89
Nightwish 10758.82
labe 9852.94
|PHS|-=VanHellsing=-91537.50
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
|PHS|AKUKU293743.94
high 203735.09
Les63713.95
a 123525.53
|PHS|K!LLu203337.74
pikol 292950.00
dAroslav 142833.33
Xirrus122334.29
jawa 362361.02
|PHS|jamalo62320.69
BIZKID [PL] 182245.00
.:+TS+:.Leon122037.50
ETPlayer 81929.63
|PHS|plAg.81830.77
maupkjeee71828.00
#R'Captain Planet71729.17
<<<arek.pl>>> 141745.16
PAZDZIOCH191555.88
|PHS|-=VanHellsing=-91537.50
|PHS|PREDATOR21412.50
robort2202 371374.00
skun!121348.00
sFspryncypal221264.71
JALLLAA:o61135.29
krost 71138.89
Hitbox
LocationHits%
body644590
Head67110

Games List (last 100)
Time, Map
103-28, sp_deliver...
203-28, fragmaze_f...
303-28, sw_goldrus...
403-28, twc_fragzo...
503-28, battery
603-28, school
703-28, frostbite
803-28, adlernest_...
903-28, sp_deliver...
1003-28, fragmaze_f...
1102-20, v2base_te
1202-20, goldrush-g...
1302-20, fragmaze_f...
1402-20, snatch3
1502-20, battery
1602-20, caen2
1702-20, sp_deliver...
1802-20, adlernest_...
1902-20, sw_goldrus...
2002-20, italyfp2
2102-20, goldrush-g...
2202-20, twc_fragzo...
2302-20, fragmaze_f...
2402-20, sp_deliver...
2502-20, supply_pro
2602-20, adlernest_...
2702-20, italyfp2
2802-20, caen2
2902-20, bremen_tru...
3002-20, braundorf_...
3102-20, sp_deliver...
3202-20, el_kef_fin...
3302-20, adlernest_...
3402-18, snatch3
3502-18, italyfp2
3602-18, adlernest_...
3702-18, twc_fragzo...
3802-18, el_kef_fin...
3902-18, fragmaze_f...
4002-18, capuzzo
4102-18, sw_goldrus...
4202-18, sp_deliver...
4302-18, fueldump
4402-18, supply_pro
4502-18, snatch3
4602-18, venice
4702-18, battery
4802-18, caen2
4902-18, baserace
5002-10, capuzzo
5102-10, sw_goldrus...
5202-10, braundorf_...
5302-10, caen2
5402-10, bremen_tru...
5502-10, frostbite
5602-10, sp_deliver...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-04-10 07:33:58 skin : sssp by sssp 
page loaded in 0.119099s (0.03531s)