=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Player Profile
General Stats
Ping150.58
Rank149
Historical rank149
Skill1616
Games108
Kills1613
Deaths1149
Kill streak30
Death streak11
Kills:game14.94
Kills:death1.4
First seen2018-01-21 09:56:53
Last seen2018-02-22 14:30:46

Alias List
Jarmurek107

GUIDs
CF8D2:2146

IPs
193.43.?.?181

 
Jarmurek


 
 
Team deaths3
Team kills12
Damage from team9030
Damage given277163
Damage taken170690
Damage to team7225
First killer9
First victim3
Score568411
Team ctf blueflag18
Team ctf redflag41
Role action 
Ammo given189
Ammo taken23
Dynamites planted22
Health taken154
Revives received47
  
  
  
  
  
  
Icon 
Engineer152
Field ops106
Soldier18
  
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health830
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss58
Score75007
Wins51
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars644
Garandrifle1
Magicammo2322
Mp401
Ppsh278
Thompson1
  
  
  
  
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.001742588467.44
Airstrike1066294.6432445112771.84
Arty20017792.17451361-90124.93
Browning0100.000000.00
Carbine03000.000000.00
Colt03000.005241920.83
Dynamite12033.33132313.12
Falling0550.000000.00
Fear300100.000000.00
Fg420700.000000.00
Flamethrower0300.000000.00
Garand215011.7615604525.00
Garand scope420016.670000.00
Goomba43057.140000.00
Gpg400900.000000.00
Grenade0000.0012976463516.88
Grenade launcher3934353.420000.00
K4301200.000000.00
K43 scope117061.110000.00
Kar9801200.001927870.37
Knife213013.33467635.97
Landmine316183.7853732072.60
Luger13025.0012614919.67
M702700.000000.00
Machinegun25028.570000.00
Mg4211009.090000.00
Mobile mg420100.008686011.76
Mp40036400.00220100.00
Panzerfaust02410.000000.00
Ppsh1074133088.988814341712535725.79
Smokegrenade0110.000000.00
Sten01300.000000.00
Switchteam010100.000000.00
Thompson029400.000000.00
Thrown knife100100.000000.00
Trigger hurt0110.000000.00
Tripmine12321185.420000.00
Total160511393258.4910011364192640827.49 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Xirrus565251.85
=PAP=MLPL562569.14
|PHS|K!LLu526046.43
Czeczen 311272.09
svven 28682.35
gregor 284240.00
pikol 241070.59
UFO20871.43
LuBaN192543.18
manio151944.12
ARIOCH141156.00
KolleqaH 14863.64
|PHS|sHiZoL-145420.59
|PHS|LuBaN142041.18
sFspryncypal131448.15
SzaMan$$121348.00
San226 12957.14
<<<arek.pl>>> 122334.29
.:+TS+:.Leon111936.67
gabix 10471.43
^^^^^^^^^^^^^^=***PL... 101147.62
paSSion #1 101540.00
|PHS|LuBaN10471.43
Dezerter 9281.82
Gosioleth9375.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
|PHS|K!LLu526046.43
|PHS|sHiZoL-145420.59
Xirrus565251.85
gregor 284240.00
|PHS|jimi83717.78
=PAP=MLPL562569.14
LuBaN192543.18
riflelolnade 72422.58
high 82325.81
<<<arek.pl>>> 122334.29
|PHS|LuBaN142041.18
.:+TS+:.Leon111936.67
manio151944.12
|PHS|C^^risso61825.00
Pandora 81732.00
#R'Captain Planet81732.00
|PHS|Baby51722.73
wymiaczos21611.11
paSSion #1 101540.00
|PHS|PREDATOR21412.50
sFspryncypal131448.15
SzaMan$$121348.00
Czeczen 311272.09
hadyk 31121.43
^^^^^^^^^^^^^^=***PL... 101147.62
Hitbox
LocationHits%
body1001194
Head63406

Games List (last 100)
Time, Map
102-22, sp_deliver...
202-22, caen2
302-20, snatch3
402-20, battery
502-20, caen2
602-20, sp_deliver...
702-20, adlernest_...
802-20, venice
902-20, venice
1002-20, sw_goldrus...
1102-13, sw_goldrus...
1202-13, adlernest_...
1302-13, snatch3
1402-11, italyfp2
1502-11, goldrush-g...
1602-11, uje_kitche...
1702-11, sp_deliver...
1802-11, twc_fragzo...
1902-11, v2base_te
2002-11, frostbite
2102-10, fragmaze_f...
2202-10, goldrush-g...
2302-10, twc_fragzo...
2402-10, school
2502-10, et_mor2_ni...
2602-10, supply
2702-10, caen2
2802-10, bremen_tru...
2902-10, frostbite
3002-10, sp_deliver...
3102-10, caen2
3202-10, twc_fragzo...
3302-08, italyfp2
3402-08, etl_frostb...
3502-08, sp_deliver...
3602-08, braundorf_...
3702-08, adlernest_...
3802-08, braundorf_...
3902-08, sp_deliver...
4002-08, supply
4102-08, fragmaze_f...
4202-08, supply
4302-08, goldrush-g...
4402-08, caen2
4502-08, supply_pro
4602-08, capuzzo
4702-08, goldrush-g...
4802-08, twc_fragzo...
4902-08, sp_deliver...
5002-08, italyfp2
5102-08, fragmaze_f...
5202-08, fragmaze_f...
5302-08, adlernest_...
5402-08, twc_fragzo...
5502-08, sp_deliver...
5602-01, fragmaze_f...
5702-01, braundorf_...
5802-01, supply_pro
5902-01, baserace
6002-01, sp_deliver...
6102-01, battery
6202-01, venice
6301-29, sp_deliver...
6401-29, goldrush-g...
6501-29, italyfp2
6601-29, baserace
6701-29, baserace
6801-29, frostbite
6901-29, uje_kitche...
7001-29, supply_pro
7101-29, sp_deliver...
7201-29, fragmaze_f...
7301-29, purefrag
7401-29, purefrag
7501-29, sp_deliver...
7601-29, frostbite
7701-29, sw_goldrus...
7801-29, sp_deliver...
7901-29, frostbite
8001-29, purefrag
8101-29, baserace
8201-26, et_mor2_ni...
8301-26, sw_goldrus...
8401-25, baserace
8501-25, sp_deliver...
8601-25, fragmaze_f...
8701-24, fragmaze_f...
8801-24, western
8901-24, western
9001-24, fragmaze_f...
9101-23, caen2
9201-23, venice
9301-23, baserace
9401-23, oasis
9501-22, supply_pro
9601-22, braundorf_...
9701-22, adlernest_...
9801-22, snatch3
9901-21, adlernest_...
10001-21, baserace
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-04-10 07:33:58 skin : sssp by sssp 
page loaded in 0.154012s (0.032232s)