=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Player Profile
General Stats
Ping49.68
Rank34
Historical rank34
Skill1747
Games37
Kills1161
Deaths263
Kill streak42
Death streak6
Kills:game31.38
Kills:death4.4
First seen2018-01-23 18:09:26
Last seen2018-02-20 01:24:43

Alias List
tmcki37

GUIDs
BB848:259

IPs
37.47.?.?5
37.47.?.?10
37.47.?.?21
37.47.?.?1
37.47.?.?8
37.47.?.?5
37.47.?.?16

 
tmcki

   - " wtf? "

Awards List
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Garand scope

 
 
Team kills5
Damage from team816
Damage given182285
Damage taken54923
Damage to team2729
First killer3
Score105621
Team ctf redflag5
Role action 
Ammo taken33
Dynamites planted3
Health given29
Health taken21
Revives given56
Revives received11
  
  
Icon 
Covert ops62
Engineer22
Medic55
Soldier20
  
  
  
  
Item 
Health276
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss11
Score26570
Wins27
  
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars276
Garandrifle8
Magicammo2212
Mp4054
Panzerfaust2
Ppsh5
Sten1
Thompson33
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.0010097-3103.09
Airstrike0200.000000.00
Browning5900100.000000.00
Colt2200100.0017551233734.18
Crush construction0110.000000.00
Dynamite43357.146221627.27
Falling0220.000000.00
Fg420400.000000.00
Fg42scope0100.000000.00
Flamethrower0100.000000.00
Garand11000100.00835149666155.82
Garand scope31700100.000000.00
Goomba21066.670000.00
Gpg400200.000000.00
Grenade0000.001220860.00
Grenade launcher1013143.480000.00
K43 scope0200.000000.00
Kar980300.000000.00
Knife1200100.0014968214.58
Landmine0400.000220.00
Luger0100.000110.00
Machinegun522018.520000.00
Mg424100100.000000.00
Mobile mg420400.006072115150828.70
Mortar0100.000000.00
Mp4031359084.1421105017290742.06
Panzerfaust3410677.273827-11140.74
Ppsh2659030.5913338525234.55
Satchel600100.001017758.82
Smokecan0000.000110.00
Smokegrenade0100.000000.00
Sten01900.000000.00
Suicide0220.000000.00
Switchteam0220.000000.00
Syringe0000.0062741283.78
Thompson14944077.2011693284211535.60
Tripmine5100100.000000.00
Total11612631781.53527113166789540.03 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
BLUETHC71236.84
HC4266.67
UFO4450.00
paSSion #1 20100.00
EnDrIu_POLAND1325.00
Juga 1614.29
Xirrus030.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
BLUETHC71236.84
Juga 1614.29
UFO4450.00
Xirrus030.00
EnDrIu_POLAND1325.00
HC4266.67
paSSion #1 20100.00
Hitbox
LocationHits%
body527185
Head80615

Games List (last 100)
Time, Map
102-20, italyfp2
202-20, snatch3
302-20, Goldrush-G...
402-20, pirates
502-20, venice
602-19, bremen_tru...
702-11, oasis
802-11, supply_pro
902-11, fueldump
1002-11, snatch3
1102-11, italyfp2
1202-11, uje_kitche...
1302-08, braundorf_...
1402-08, supply
1502-08, sp_deliver...
1602-08, snatch3
1702-08, italyfp2
1802-08, snatch3
1902-08, braundorf_...
2002-08, supply
2102-08, uje_kitche...
2202-08, sp_deliver...
2302-08, snatch3
2402-08, fueldump
2502-08, uje_kitche...
2602-08, bremen_tru...
2702-08, school
2801-29, purefrag
2901-29, italyfp2
3001-29, snatch3
3101-29, Goldrush-G...
3201-29, pirates
3301-29, venice
3401-23, sw_goldrus...
3501-23, capuzzo
3601-23, braundorf_...
3701-23, sp_deliver...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-04-10 07:33:58 skin : sssp by sssp 
page loaded in 1.679062s (0.451396s)