=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Player Profile
General Stats
Ping87.15
Rank15
Historical rank15
Skill1836
Games170
Kills3776
Deaths1862
Kill streak81
Death streak14
Kills:game22.21
Kills:death2.03
First seen2018-01-23 13:36:03
Last seen2018-03-28 18:08:18

Alias List
ZapraszamNaKomende169

GUIDs
47333:2269

IPs
188.146.?.?27
188.146.?.?14
188.146.?.?11
188.146.?.?6
188.146.?.?3
188.146.?.?18
188.146.?.?25
188.146.?.?3
188.146.?.?10
188.146.?.?8
188.146.?.?3
188.146.?.?24
188.146.?.?31
188.146.?.?1
188.146.?.?3
188.146.?.?1
188.146.?.?26
188.146.?.?47
188.146.?.?6
188.146.?.?5
188.146.?.?24
188.146.?.?6
188.146.?.?6

 
ZapraszamNaKomende

   - " nie "

 
 
Team deaths4
Team kills6
Damage from team1835
Damage given722594
Damage taken397227
Damage to team29523
First killer26
First victim7
Score38742261
Team ctf blueflag5
Team ctf redflag63
Role action 
Ammo given114
Ammo taken97
Dynamites diffused1
Dynamites planted15
Health given39
Health taken197
Revives given7
Revives received91
  
  
  
Icon 
Covert ops215
Engineer203
Field ops150
Medic78
Soldier28
  
  
  
  
  
  
Item 
Health1683
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss90
Score119148
Wins84
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle9
Binoculars940
Garandrifle20
Kar4320
Kar98rifle22
Magicammo2684
Mp4046
Panzerfaust4
Ppsh4
Sten13
Thompson192
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.001011494867.79
Airstrike477187.04128126-2101.59
Arty18513293.43393296-97132.77
Browning0500.000000.00
Carbine8130072.970000.00
Colt1325034.21631629938.89
Crush0220.000000.00
Crush construction0110.000000.00
Dynamite12033.33124234.17
Falling0880.000000.00
Fear400100.000000.00
Fg4201100.000000.00
Flamethrower0200.000000.00
Garand5940059.6011122729161740.75
Garand scope339123073.380000.00
Goomba125070.590000.00
Gpg4015124986.290000.00
Grenade0000.00518149898034.58
Grenade launcher177661472.8456688331764.10
K431272098.450000.00
K43 scope65552092.640000.00
Kar9817919090.4025226257373540.31
Knife2624052.004427523116.00
Landmine85261.541524962.50
Luger1510060.0012637725133.42
M712442474.700000.00
Machinegun01300.000000.00
Mg42196076.000000.00
Mobile mg420600.00221199718.49
Mortar0200.000000.00
Mp40482452051.61402512380835532.51
Panzerfaust02810.000000.00
Ppsh25205010.8721969547631.51
Satchel11050.00135342.86
Smokecan0000.00016160.00
Sten15269068.7810652824175937.71
Switchteam020200.000000.00
Syringe0000.008201240.00
Thompson739457061.797457261301867328.54
Trigger hurt0440.000000.00
Tripmine6725272.830000.00
Unknown0110.000000.00
Total368818077167.1218386550193663333.42 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
|PHS|K!LLu834962.88
<<<arek.pl>>> 768347.80
robort2202 581085.29
Kacper 514155.43
|PHS|Baby4510130.82
UFO414150.00
ziv 353947.30
-|TTD|-.karton85331076.74
stanek 282949.12
high 282949.12
gabix 28584.85
paSSion #1 281171.79
vaha 252154.35
Kocur 252550.00
kristof 241266.67
Janush 242450.00
|PHS|C^^risso235031.51
San226 221166.67
Okey 22873.33
arnold 21677.78
Xirrus212743.75
***HIDER***201066.67
oriox191654.29
Max pl 181064.29
krost 17480.95
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
|PHS|Baby4510130.82
<<<arek.pl>>> 768347.80
|PHS|C^^risso235031.51
|PHS|K!LLu834962.88
UFO414150.00
Kacper 514155.43
Swofford114121.15
|PHS|LuBaN124023.08
ziv 353947.30
|PHS|-=VanHellsing=-143628.00
|PHS|jamalo143329.79
stanek 282949.12
high 282949.12
|PHS|plAg.122929.27
petteri. 82822.22
Xirrus212743.75
|PHS|PREDATOR172738.64
Tracz 122631.58
Kocur 252550.00
Janush 242450.00
wow92427.27
lagssss 132237.14
UCKA LISKA132138.24
Lother112134.37
vaha 252154.35
Hitbox
LocationHits%
body1838688
Head224212

Games List (last 100)
Time, Map
103-28, school
203-28, frostbite
303-28, adlernest_...
403-28, sp_deliver...
503-28, fragmaze_f...
603-28, twc_fragzo...
703-28, bremen_tru...
803-28, snatch3
903-28, sp_deliver...
1003-28, pirates
1102-22, goldrush-g...
1202-22, fueldump
1302-22, et_beach
1402-22, twc_fragzo...
1502-22, sp_deliver...
1602-22, caen2
1702-22, supply_pro
1802-22, baserace
1902-22, battery
2002-22, capuzzo
2102-22, radar
2202-22, fueldump
2302-22, sw_goldrus...
2402-22, uje_kitche...
2502-22, italyfp2
2602-22, fragmaze_f...
2702-22, school
2802-20, el_kef_fin...
2902-20, v2base_te
3002-20, et_mor2_ni...
3102-20, et_beach
3202-20, italyfp2
3302-11, et_mor2_ni...
3402-10, fragmaze_f...
3502-10, capuzzo
3602-10, sw_goldrus...
3702-10, supply
3802-10, oasis
3902-10, adlernest_...
4002-10, caen2
4102-10, italyfp2
4202-10, fragmaze_f...
4302-10, sp_deliver...
4402-10, sw_goldrus...
4502-10, pirates
4602-10, sp_deliver...
4702-10, et_beach
4802-10, fragmaze_f...
4902-10, supply_pro
5002-10, capuzzo
5102-10, caen2
5202-10, et_mor2_ni...
5302-10, italyfp2
5402-10, caen2
5502-10, supply_pro
5602-10, et_beach
5702-10, sw_goldrus...
5802-10, braundorf_...
5902-10, goldrush-g...
6002-10, uje_kitche...
6102-10, sp_deliver...
6202-10, twc_fragzo...
6302-10, fragmaze_f...
6402-10, Goldrush-G...
6502-08, goldrush-g...
6602-08, supply_pro
6702-08, braundorf_...
6802-08, caen2
6902-08, etl_frostb...
7002-08, fragmaze_f...
7102-08, supply_pro
7202-08, goldrush-g...
7302-08, caen2
7402-08, uje_kitche...
7502-08, supply_pro
7602-08, adlernest_...
7702-08, sp_deliver...
7802-08, sp_deliver...
7902-08, bremen_tru...
8002-08, baserace
8102-08, fueldump
8202-08, fragmaze_f...
8302-08, adlernest_...
8402-08, caen2
8502-08, baserace
8602-08, caen2
8702-08, etl_frostb...
8802-08, adlernest_...
8902-05, fragmaze_f...
9002-05, italyfp2
9102-01, supply
9202-01, fragmaze_f...
9302-01, snatch3
9402-01, venice
9502-01, sp_deliver...
9602-01, bremen_tru...
9702-01, braundorf_...
9802-01, sp_deliver...
9902-01, uje_kitche...
10002-01, supply
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-04-10 07:33:58 skin : sssp by sssp 
page loaded in 3.306875s (0.616081s)