=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-02-22 18:44:29  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich Gosioleth
Najwiecej samobójstw Egor
Zgonów pod rzad robort2202
TOP Gracze
Best Efficiency PARTAVAUVA
Mega zabijaka <<<arek.pl>>>
Najwiecej killi pod rzad b2s
Najwiecej zabójstw na rozgrywke HARVEY
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike PATRIOTA
Najlepiej radzi sobie z Arty PATRIOTA
Najlepiej radzi sobie z Browning GOW
Najlepiej radzi sobie z Carbine sol-mar
Najlepiej radzi sobie z Colt siasia
Najlepiej radzi sobie z Crush construction ETPlayer
Najlepiej radzi sobie z Dynamite Egor
Najlepiej radzi sobie z Fear HARVEY
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Kornike
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope siasia
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower paSSion #1
Najlepiej radzi sobie z Garand vaha
Najlepiej radzi sobie z Garand scope tmcki
Najlepiej radzi sobie z Goomba Gosioleth
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 jojo
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher paSSion #1
Najlepiej radzi sobie z K43 San226
Najlepiej radzi sobie z K43 scope mlotek
Najlepiej radzi sobie z Kar98 konrad
Najlepiej radzi sobie z Knife dupa
Najlepiej radzi sobie z Landmine PARTAVAUVA
Najlepiej radzi sobie z Luger WaFFlE
Najlepiej radzi sobie z M7 Kurt Kombajn
Najlepiej radzi sobie z Machinegun NIKO100
Najlepiej radzi sobie z Mg42 sol-mar
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Lother
Najlepiej radzi sobie z Mortar UnnamedPlayer
Najlepiej radzi sobie z Mp40 HARVEY
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust ELMO
Najlepiej radzi sobie z Poison radzik
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Pader
Najlepiej radzi sobie z Satchel dupa
Najlepiej radzi sobie z Shove maupkjeee
Najlepiej radzi sobie z Silencer Lotek :)
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade Pandora
Najlepiej radzi sobie z Sten |PHS|Baby
Najlepiej radzi sobie z Thompson Mikolaj:D
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife hadyk
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Krzysieks
Losowe cytaty z gry:
|sobociX|" siema "
Hucu" narson "
HIPSTER" WWWWWWWWWWWWWWW "
xxxxx" bo szukam i nie moge znalezc "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1****000.00%000.000.0011600
2-KLEKOT-326432.99%370.494.5761596
3.....Viktor_.Kit2756646.15%230.863.0011599
4.:+TS+:.Leon118073861.49%30121.6020.00581571
5.:+TS+:.Mamrot1597069.13%1052.2426.5051610
6.ukasz1320.00%120.250.5011599
733333040.00%020.000.0021599
83li45z385540.43%490.686.3351594
9<<*KrzYsieK*>>9275.00%513.004.5011601
10<<<arek.pl>>>11062586865.34%61141.8824.644481838
11=Wilk=436140.95%10120.695.3871591
12=RX=SaDu1046860.12%1651.5117.3351590
13a51626965.65%1961.9121.50231622
14aaa23579.31%1113.8311.5011599
15adams1064669.28%2052.268.15121599
16Adrian314040.00%040.000.0011599
17Alien1320.00%130.250.5011600
18ana6550.00%431.002.0021599
19Anarchista 946758.02%991.3810.4481611
20AndPL44835056.07%1161.2812.44351609
21Ania858150.90%1661.046.07131589
22ANTIHERO91339.13%220.643.0021600
23Antti030.00%020.000.0021599
24ArcyK132335.14%560.544.3321597
25armani4257.14%421.332.0011600
26arnold1451176345.13%23280.828.641671550
27Arqadix699541.82%870.729.8661587
28Art Baldhead1175.26%1100.060.3321599
29Ash.Raptor13092.86%13013.004.3321602
30aSHI0k.235343484.40%4565.4133.61691895
31aYam20318052.86%13161.1212.69151598
32Azerty31021.43%150.271.0021599
33AoS|Slonik26972.22%622.608.6721603
34b0l07612637.44%560.604.47161592
35Baby983772.06%1442.5824.5031602
36badur342953.12%1261.134.8661606
37badur!1499161.83%2251.6221.2961625
38baki341079652.45%1881.106.29161598
39Bako162340.00%360.673.2041600
40barnaba1197162.30%2171.6513.2281610
41bartek681580.95%1514.2522.6721614
42Batak5355.56%311.252.5011600
43Beckz422264.62%731.838.4041603
44Belial126116.22%1120.193.0031591
45bidny gracz324342.11%6100.738.0031599
46Big475943.93%350.7811.7531593
47Binkey34682.93%2024.8617.0011605
48BIZKID [PL]36148142.82%8130.759.50371566
49Black Wolf1232980.39%2534.1013.6781603
50Black_Hawk55315578.00%2753.5423.04231634
51Bohun.pl472366.20%761.9615.6721608
52Bomba1990164028.07%390.393.2041598
53boro1063873.10%2652.7211.7881596
54BREN375938.14%4110.627.4041598
55Bruce_Pl45346249.45%12120.989.85451605
56bynio21519452.44%8111.1012.65161596
57CUM insideme!000.00%000.000.0011600
58Czeczen49944852.64%14101.1115.12321585
59CZESLAW 86409130.30%590.438.0041584
60Czmielas422859.15%841.4510.5031599
61Czuwam1711.11%140.120.5011598
62DAC7YL403950.00%661.0010.0031602
63Danielson7913137.44%5100.606.58111580
64Dariusz39417469.24%25122.2528.14131597
65dAroslav25713864.90%1051.8523.36101644
66Dasmian010.00%010.000.0021600
67DAWID112728.21%3130.392.7531598
68Dawidek070.00%070.000.0011598
69Deichmann231165.71%721.9211.5011600
70DeNio922379.31%2423.8323.0031604
71Devuriel1320.00%120.250.3321599
72Dezerter35054039.28%11250.656.48531554
73Diamond122730.00%260.436.0011595
74Diego942181.03%2324.2731.3321601
75Doctor19912261.80%3061.6218.09101600
76Dombr.040.00%040.000.0011599
77domi25594059.00%1481.447.3871611
78donVito154325.42%490.343.7531593
79doof8211840.80%5110.699.1181585
80dragsten35114970.06%2962.3427.00121629
81Drwal z piekla000.00%000.000.0011600
82DuckUltraGore22870.97%1022.4411.0011600
83dukki255232.05%2100.475.0041598
84dupa54813280.47%5844.1228.84181702
85dUps2240.00%110.671.0011600
86Dziku534851.96%751.0817.6721594
87DIRTY12954.55%321.206.0011602
88dar136217.11%2100.211.8661595
89edym193137.25%540.594.7531599
90Egor17818548.90%7130.9611.87141606
91Emilio367033.64%10150.514.0081597
92ERDZIU 3160.00%311.501.0021599
93Erik Punane261365.00%521.868.6721596
94ETLegacyPlayer1526569.72%1932.3030.4041608
95ETPlayer2291138162.37%88251.6613.881641769
96exaylo000.00%000.000.0011600
97eXe6360.00%321.503.0011601
98Extazzy030.00%030.000.0011599
99FABIS2168771.05%1652.4518.00111622
100FarAway27777.14%813.3813.5011601
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-22 18:44:29 skin : sssp by sssp 
page loaded in 2.902493s (2.893371s)