=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-02-19 21:39:51  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich Gosioleth
Najwiecej samobójstw Egor
Zgonów pod rzad robort2202
TOP Gracze
Best Efficiency PARTAVAUVA
Mega zabijaka <<<arek.pl>>>
Najwiecej killi pod rzad b2s
Najwiecej zabójstw na rozgrywke HARVEY
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike PATRIOTA
Najlepiej radzi sobie z Arty PATRIOTA
Najlepiej radzi sobie z Browning GOW
Najlepiej radzi sobie z Carbine sol-mar
Najlepiej radzi sobie z Colt siasia
Najlepiej radzi sobie z Crush construction ETPlayer
Najlepiej radzi sobie z Dynamite Egor
Najlepiej radzi sobie z Fear HARVEY
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Kornike
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope siasia
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower paSSion #1
Najlepiej radzi sobie z Garand vaha
Najlepiej radzi sobie z Garand scope tmcki
Najlepiej radzi sobie z Goomba Gosioleth
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 jojo
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher paSSion #1
Najlepiej radzi sobie z K43 San226
Najlepiej radzi sobie z K43 scope mlotek
Najlepiej radzi sobie z Kar98 konrad
Najlepiej radzi sobie z Knife dupa
Najlepiej radzi sobie z Landmine PARTAVAUVA
Najlepiej radzi sobie z Luger WaFFlE
Najlepiej radzi sobie z M7 Kurt Kombajn
Najlepiej radzi sobie z Machinegun NIKO100
Najlepiej radzi sobie z Mg42 sol-mar
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Lother
Najlepiej radzi sobie z Mortar UnnamedPlayer
Najlepiej radzi sobie z Mp40 HARVEY
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust ELMO
Najlepiej radzi sobie z Poison radzik
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Pader
Najlepiej radzi sobie z Satchel dupa
Najlepiej radzi sobie z Shove maupkjeee
Najlepiej radzi sobie z Silencer Lotek :)
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade Pandora
Najlepiej radzi sobie z Sten |PHS|Baby
Najlepiej radzi sobie z Thompson Mikolaj:D
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife hadyk
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Krzysieks
Losowe cytaty z gry:
HUNnoname110" spawn kill "
Jackson_Hill" narka "
Tom" :o "
MORF PL" jak ustawic zum prawym przyciskiem  "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1|PHS|K!LLu8736758253.53%108131.1519.414491706
2<<<arek.pl>>>10676563265.46%61141.9024.544341837
3paSSion #15826378160.64%50171.5418.093211736
4Xirrus5764343362.67%49131.6822.082601873
5jawa2045281042.11%11210.739.832071607
6=PAP=MLPL3113244556.00%78121.2714.972071501
7|PHS|sHiZoL-4320214366.83%31212.0121.182031950
8|PHS|C^^risso6319163879.40%13973.8631.442002021
9San2263196208560.51%78151.5317.461821779
10mlotek2864101573.81%60172.8216.461731996
11arnold1430174345.05%23280.828.561661550
12high3644236160.67%31101.5422.081641678
13ETPlayer2290138062.38%88251.6613.961631769
14|PHS|Baby6298246571.86%77132.5539.121601848
15robort22021459231038.70%12470.639.181581451
16stanek2044137159.84%20131.4914.101441722
17ZapraszamNaKomende3376153168.79%81142.2023.441431858
18ARIOCH1655176848.34%24130.9411.991371437
19Jack1565206043.16%26180.7611.951301656
20|PHS|PREDATOR3907180668.38%9572.1629.821301954
21|PHS|AKUKU1214130448.19%11150.939.341291674
22manio2937189560.77%55141.5522.951271814
23KolleqaH1496141951.30%22141.0511.871251621
24 wow4254127476.94%6183.3434.031242009
25Voltek1725107361.63%4491.6114.871151790
26ziv5234102683.60%8265.1045.511141943
27krost1648101861.79%60111.6214.851101748
28jacky115479059.33%29141.4610.491091644
29Jarmurek1598113158.53%30111.4114.931061618
30Okey476121028.22%8320.394.531041500
31|PHS|bubik1289178441.93%13150.7212.281041578
32vaha2952161264.67%41111.8328.381031883
33|PHS|LuBaN2215135861.98%68111.6322.15991729
34klik.pl195977371.68%2872.5319.59991551
35UnnamedPlayer514100333.86%8370.515.65901501
36gabix109077158.54%16151.4112.25881664
37LuBaN1939123861.01%41101.5622.03871784
38|PHS|LuBaN1575121356.47%39131.3018.53841725
39oriox1503106358.55%5581.4117.68841672
40szerszen101778256.50%3281.3012.11831673
41|PHS|plAg.177875170.28%3162.3621.17831830
42Kordyl106241371.95%2762.5713.28791678
43gregor1819102363.98%3061.7823.62761780
44b2s301052285.20%18265.7640.13741895
45Talon na ku*we i bal...1630104061.03%4671.5721.73741692
46Tracz165465771.54%3772.5122.97711697
47Nekros50339655.89%2181.276.99711643
48skun!170175169.34%4482.2623.96701641
49aSHI0k.229341984.52%4565.4633.23681887
50#R'Captain Planet96155263.47%2491.7413.93681665
51##bad157354674.20%6272.8823.13671785
52Janush140068167.24%2572.0520.90661685
53Kocur98947267.65%2292.0915.22641712
54|PHS|jamalo1088100951.86%32181.0817.00631638
55UCKA LISKA129934379.06%5453.7820.62621693
56svven58179142.32%9130.739.22621544
57Max pl123164865.48%32121.9020.18601691
58Fryga99137272.65%43102.6616.25601672
59**BEBAK**131184960.67%54111.5421.49601670
60Swofford131244874.50%3462.9221.87591867
61.:+TS+:.Leon118073861.49%30121.6020.00581571
62pepee83564656.34%15111.2914.40571637
63Shaw:))163584166.01%3181.9428.19571792
64UFO113468562.31%3191.6519.89561574
65sFspryncypal113667162.83%6081.6920.29551629
66***HIDER***78459456.85%23101.3214.25541603
67|PHS|-=VanHellsing=-198588069.26%3182.2536.76531737
68Dezerter34753539.30%11250.656.55521554
69hadyk76160555.67%28101.2614.63511622
70|PHS|jimi157943978.21%3673.5930.37511790
71waffle134143275.59%3753.1026.29501753
72xxxxxxxxxx103433575.47%2983.0820.68491762
73recydywista.120338475.76%3283.1224.55481811
74ongi67764651.13%11141.0514.40461622
75Tusinka35427955.84%13161.267.70451614
76yahz][77923376.90%2443.3316.93451656
77Bruce_Pl45346249.45%12120.989.85451605
78|PHS|Jakublks55937859.59%2091.4712.42441541
79|PHS|PREDATOR130060568.21%12362.1528.89441782
80Ruben190833630252.58%19111.118.00411598
81maupkjeee134249073.21%3262.7331.95411829
82Sstaszek142355272.01%9252.5734.71401789
83SHREKk73638065.89%28111.9317.95401660
84SEJGO PL103839872.23%3762.6025.32401564
85Qw!nk52630063.60%2791.7512.83401601
86MARTTIN42524163.72%19111.7610.62391575
87Veritas74147061.14%2561.5718.52391684
88Hamster:)56836261.01%2191.5614.20391639
89|sobociX|159947377.13%4463.3741.00381755
90tmcki116126381.47%4264.4030.55371747
91Anuszka30231049.27%1190.977.95371560
92Pandora88936370.95%2992.4423.39371640
93BIZKID [PL]36148142.82%8130.759.50371566
94MORF PL42145448.06%1290.9311.38361622
95Pader119020185.49%11175.8932.16361699
96makoo39439350.00%1081.0010.65361566
97|AimBoT|121937976.24%3083.2132.95361718
98LSDAlbertHoFFmaN13126433.08%7110.493.64351564
99AndPL44835056.07%1161.2812.44351609
100Creatii99235373.70%4072.8028.34341607
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-19 21:39:51 skin : sssp by sssp 
page loaded in 2.870256s (2.8612s)