=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-04-10 07:33:58  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich Gosioleth
Najwiecej samobójstw Egor
Zgonów pod rzad robort2202
TOP Gracze
Best Efficiency PARTAVAUVA
Mega zabijaka <<<arek.pl>>>
Najwiecej killi pod rzad b2s
Najwiecej zabójstw na rozgrywke HARVEY
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike PATRIOTA
Najlepiej radzi sobie z Arty PATRIOTA
Najlepiej radzi sobie z Browning GOW
Najlepiej radzi sobie z Carbine sol-mar
Najlepiej radzi sobie z Colt siasia
Najlepiej radzi sobie z Crush construction ETPlayer
Najlepiej radzi sobie z Dynamite Egor
Najlepiej radzi sobie z Fear HARVEY
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Kornike
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope siasia
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower paSSion #1
Najlepiej radzi sobie z Garand vaha
Najlepiej radzi sobie z Garand scope tmcki
Najlepiej radzi sobie z Goomba Gosioleth
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 jojo
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher paSSion #1
Najlepiej radzi sobie z K43 San226
Najlepiej radzi sobie z K43 scope mlotek
Najlepiej radzi sobie z Kar98 konrad
Najlepiej radzi sobie z Knife dupa
Najlepiej radzi sobie z Landmine PARTAVAUVA
Najlepiej radzi sobie z Luger WaFFlE
Najlepiej radzi sobie z M7 Kurt Kombajn
Najlepiej radzi sobie z Machinegun NIKO100
Najlepiej radzi sobie z Mg42 sol-mar
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Lother
Najlepiej radzi sobie z Mortar UnnamedPlayer
Najlepiej radzi sobie z Mp40 HARVEY
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust ELMO
Najlepiej radzi sobie z Poison radzik
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Pader
Najlepiej radzi sobie z Satchel dupa
Najlepiej radzi sobie z Shove maupkjeee
Najlepiej radzi sobie z Silencer Lotek :)
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade Pandora
Najlepiej radzi sobie z Sten |PHS|Baby
Najlepiej radzi sobie z Thompson Mikolaj:D
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife hadyk
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Krzysieks
Losowe cytaty z gry:
-|TTD|-.karton85" do axis? "
Hejka" wwwww "
oriox" na razie Tobie wsadzilem :D "
[PHS] JaCie" i wlasnie ciagle wchodze i wychodze z serwera bo proboje zmienic nick "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1!staHu000.00%000.000.0011600
2METAXA2333.33%230.501.0011599
3KillBill2525.00%130.331.0011600
4Dawidek070.00%070.000.0011598
5Deichmann231165.71%721.9211.5011600
6Kosiarka4830.77%250.442.0011598
7Mokkori8366.67%712.004.0011601
8fred1133.33%110.500.5011600
9Diamond122730.00%260.436.0011595
10MR SATAN6550.00%241.003.0011599
11Nati070.00%070.000.0011599
12Kowalwestside10658.82%621.435.0011601
13KamKaru3825.00%150.331.5011598
14IBronhero2720.00%140.251.0011598
15KarolPLZ3160.00%311.501.5011600
16Katharin010.00%010.000.0011600
17FRMC-Sniper2066.67%202.001.0011600
18kk7000.00%000.000.0011600
19CUM insideme!000.00%000.000.0011600
20GeriXoN.!2240.00%210.671.0011599
21morph010.00%010.000.0011599
22Czesterro1416.67%130.200.5011599
23Lotek :)1225.00%110.330.5011599
24M!x3R6454.55%521.203.0011600
25Dombr.040.00%040.000.0011599
26SzpenekGAME010.00%010.000.0011599
27ZiV17380.95%814.258.5011601
28Jack3923.08%240.301.5011599
29smoketrap000.00%000.000.0011600
30Reckins1133.33%110.500.5011600
31Ryhawa010.00%010.000.0011599
32Kanius030.00%030.000.0011599
33loup_feroce171158.62%421.428.5011597
34exaylo000.00%000.000.0011600
35eXe6360.00%321.503.0011601
36Extazzy030.00%030.000.0011599
37DIRTY12954.55%321.206.0011602
38Staniu010.00%010.000.0011600
39jarek030.00%030.000.0011599
40KrisPL000.00%000.000.0011600
41Ksawery3630.00%120.431.5011599
42MichalPL61428.57%130.403.0011598
43Drwal z piekla000.00%000.000.0011600
44DuckUltraGore22870.97%1022.4411.0011600
45kamil m1612.50%140.140.5011598
46BOCIAN89PL1133.33%110.500.5011599
47PioTrek13761.90%511.626.5011601
48dUps2240.00%110.671.0011600
49Jacie53412.50%2120.142.5011596
50TheNewClassic31120.00%290.251.5011598
51Len000.00%000.000.0011600
52Czuwam1711.11%140.120.5011598
53OLEK62518.75%190.233.0011598
54Adrian314040.00%040.000.0011599
55Alien1320.00%130.250.5011600
56Natan010.00%010.000.0011600
57Jaha010.00%010.000.0011600
58lukki070.00%070.000.0011598
59SiupkA5738.46%330.622.5011598
60Polaken2240.00%110.671.0011599
61raccoon1050.00%101.000.5011600
62Salazar91142.86%340.754.5011597
63aaa23579.31%1113.8311.5011599
64Geralt_Bialy_Wilk10276.92%1013.335.0011600
65HC23579.31%923.8311.5011603
66!staHu1133.33%110.500.5011599
67****000.00%000.000.0011600
68misio2202525.00%130.331.0011599
69.....Viktor_.Kit2756646.15%230.863.0011599
70.ukasz1320.00%120.250.5011599
71superplayer61923.08%2100.303.0011598
72Julie1514.29%150.170.5011599
73<<*KrzYsieK*>>9275.00%513.004.5011601
74FarAway27777.14%813.3813.5011601
75Puszka_441225.00%110.330.5011599
76armani4257.14%421.332.0011600
77Jack1050.00%101.000.5011600
78LaGsss1011387.83%2827.2150.5011625
79JAmbi010.00%010.000.0011599
80OrH 010.00%010.000.0011599
81Batak5355.56%311.252.5011600
82kamilkow93000.00%000.000.0011599
83robek21213.33%1100.151.0011598
84NAJWIEKSZY ADMIN73018.42%170.233.5011596
85ziv1861193.94%71215.5093.0011649
86Binkey34682.93%2024.8617.0011605
87gelukt1320.00%120.250.5011598
88MarcoN342720.00%130.251.0011598
89Janiemoge!41223.53%180.312.0011597
90Pelikan2622.22%240.291.0011599
91Szwaj31120.00%140.251.5011598
92tabaluga jara szluga010.00%010.000.0011599
93Kesuke Miyagi633166.32%861.9731.5011598
94NosMateusz8180.00%714.004.0011599
95MISIU1225.00%120.330.5011599
96MAREK5351129.41%250.422.5011598
97kruchy.010.00%010.000.0011600
98JaCie2333.33%110.501.0011600
99PT Neo5262.50%311.672.5011600
100Jarzomb3342.86%220.751.5011599
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-04-10 07:33:58 skin : sssp by sssp 
page loaded in 2.916564s (2.896395s)