=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-02-22 18:44:29  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich Gosioleth
Najwiecej samobójstw Egor
Zgonów pod rzad robort2202
TOP Gracze
Best Efficiency PARTAVAUVA
Mega zabijaka <<<arek.pl>>>
Najwiecej killi pod rzad b2s
Najwiecej zabójstw na rozgrywke HARVEY
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike PATRIOTA
Najlepiej radzi sobie z Arty PATRIOTA
Najlepiej radzi sobie z Browning GOW
Najlepiej radzi sobie z Carbine sol-mar
Najlepiej radzi sobie z Colt siasia
Najlepiej radzi sobie z Crush construction ETPlayer
Najlepiej radzi sobie z Dynamite Egor
Najlepiej radzi sobie z Fear HARVEY
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Kornike
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope siasia
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower paSSion #1
Najlepiej radzi sobie z Garand vaha
Najlepiej radzi sobie z Garand scope tmcki
Najlepiej radzi sobie z Goomba Gosioleth
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 jojo
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher paSSion #1
Najlepiej radzi sobie z K43 San226
Najlepiej radzi sobie z K43 scope mlotek
Najlepiej radzi sobie z Kar98 konrad
Najlepiej radzi sobie z Knife dupa
Najlepiej radzi sobie z Landmine PARTAVAUVA
Najlepiej radzi sobie z Luger WaFFlE
Najlepiej radzi sobie z M7 Kurt Kombajn
Najlepiej radzi sobie z Machinegun NIKO100
Najlepiej radzi sobie z Mg42 sol-mar
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Lother
Najlepiej radzi sobie z Mortar UnnamedPlayer
Najlepiej radzi sobie z Mp40 HARVEY
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust ELMO
Najlepiej radzi sobie z Poison radzik
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Pader
Najlepiej radzi sobie z Satchel dupa
Najlepiej radzi sobie z Shove maupkjeee
Najlepiej radzi sobie z Silencer Lotek :)
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade Pandora
Najlepiej radzi sobie z Sten |PHS|Baby
Najlepiej radzi sobie z Thompson Mikolaj:D
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife hadyk
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Krzysieks
Losowe cytaty z gry:
waffle" ? "
Pascal76600" is not a pleasure to play with two teams that do not same level !!! "
W998" W "
aSHI0k." you're hittable for me :) "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1Nati070.00%070.000.0011599
2misio2202525.00%130.331.0011599
3JaCie2333.33%110.501.0011600
4Dawidek070.00%070.000.0011598
5Deichmann231165.71%721.9211.5011600
6KrisPL000.00%000.000.0011600
7morph010.00%010.000.0011599
8FRMC-Sniper2066.67%202.001.0011600
9Diamond122730.00%260.436.0011595
10NosMateusz8180.00%714.004.0011599
11kruchy.010.00%010.000.0011600
12Ryhawa010.00%010.000.0011599
13smoketrap000.00%000.000.0011600
14OrH 010.00%010.000.0011599
15SzpenekGAME010.00%010.000.0011599
16KillBill2525.00%130.331.0011600
17gelukt1320.00%120.250.5011598
18superplayer61923.08%2100.303.0011598
19CUM insideme!000.00%000.000.0011600
20GeriXoN.!2240.00%210.671.0011599
21kk7000.00%000.000.0011600
22Czesterro1416.67%130.200.5011599
23lukki070.00%070.000.0011598
24M!x3R6454.55%521.203.0011600
25Dombr.040.00%040.000.0011599
26Jack1050.00%101.000.5011600
27KamKaru3825.00%150.331.5011598
28Jarzomb3342.86%220.751.5011599
29Salazar91142.86%340.754.5011597
30SiupkA5738.46%330.622.5011598
31KarolPLZ3160.00%311.501.5011600
32tabaluga jara szluga010.00%010.000.0011599
33exaylo000.00%000.000.0011600
34eXe6360.00%321.503.0011601
35Extazzy030.00%030.000.0011599
36IBronhero2720.00%140.251.0011598
37Reckins1133.33%110.500.5011600
38DIRTY12954.55%321.206.0011602
39Staniu010.00%010.000.0011600
40Ksawery3630.00%120.431.5011599
41Jacie53412.50%2120.142.5011596
42Jack3923.08%240.301.5011599
43Drwal z piekla000.00%000.000.0011600
44DuckUltraGore22870.97%1022.4411.0011600
45Kanius030.00%030.000.0011599
46BOCIAN89PL1133.33%110.500.5011599
47Natan010.00%010.000.0011600
48dUps2240.00%110.671.0011600
49PT Neo5262.50%311.672.5011600
50FarAway27777.14%813.3813.5011601
51Czuwam1711.11%140.120.5011598
52TurboSatan2333.33%110.501.0011599
53Adrian314040.00%040.000.0011599
54Alien1320.00%130.250.5011600
55OLEK62518.75%190.233.0011598
56jarek030.00%030.000.0011599
57Geralt_Bialy_Wilk10276.92%1013.335.0011600
58JAmbi010.00%010.000.0011599
59Puszka_441225.00%110.330.5011599
60robek21213.33%1100.151.0011598
61!staHu000.00%000.000.0011600
62aaa23579.31%1113.8311.5011599
63Kosiarka4830.77%250.442.0011598
64kamil m1612.50%140.140.5011598
65!staHu1133.33%110.500.5011599
66****000.00%000.000.0011600
67MISIU1225.00%120.330.5011599
68.....Viktor_.Kit2756646.15%230.863.0011599
69.ukasz1320.00%120.250.5011599
70Szwaj31120.00%140.251.5011598
71loup_feroce171158.62%421.428.5011597
72<<*KrzYsieK*>>9275.00%513.004.5011601
73TOWD16188.89%1618.008.0011599
74MR SATAN6550.00%241.003.0011599
75armani4257.14%421.332.0011600
76Pelikan2622.22%240.291.0011599
77Julie1514.29%150.170.5011599
78MichalPL61428.57%130.403.0011598
79PioTrek13761.90%511.626.5011601
80Batak5355.56%311.252.5011600
81Janiemoge!41223.53%180.312.0011597
82ziv1861193.94%71215.5093.0011649
83NAJWIEKSZY ADMIN73018.42%170.233.5011596
84Polaken2240.00%110.671.0011599
85Lotek :)1225.00%110.330.5011599
86Binkey34682.93%2024.8617.0011605
87Katharin010.00%010.000.0011600
88kamilkow93000.00%000.000.0011599
89MarcoN342720.00%130.251.0011598
90HC23579.31%923.8311.5011603
91TheNewClassic31120.00%290.251.5011598
92fred1133.33%110.500.5011600
93METAXA2333.33%230.501.0011599
94Mokkori8366.67%712.004.0011601
95MAREK5351129.41%250.422.5011598
96LaGsss1011387.83%2827.2150.5011625
97Kowalwestside10658.82%621.435.0011601
98Len000.00%000.000.0011600
99raccoon1050.00%101.000.5011600
100ZiV17380.95%814.258.5011601
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-22 18:44:29 skin : sssp by sssp 
page loaded in 2.874607s (2.866328s)