=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-02-22 18:44:29  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich Gosioleth
Najwiecej samobójstw Egor
Zgonów pod rzad robort2202
TOP Gracze
Best Efficiency PARTAVAUVA
Mega zabijaka <<<arek.pl>>>
Najwiecej killi pod rzad b2s
Najwiecej zabójstw na rozgrywke HARVEY
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike PATRIOTA
Najlepiej radzi sobie z Arty PATRIOTA
Najlepiej radzi sobie z Browning GOW
Najlepiej radzi sobie z Carbine sol-mar
Najlepiej radzi sobie z Colt siasia
Najlepiej radzi sobie z Crush construction ETPlayer
Najlepiej radzi sobie z Dynamite Egor
Najlepiej radzi sobie z Fear HARVEY
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Kornike
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope siasia
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower paSSion #1
Najlepiej radzi sobie z Garand vaha
Najlepiej radzi sobie z Garand scope tmcki
Najlepiej radzi sobie z Goomba Gosioleth
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 jojo
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher paSSion #1
Najlepiej radzi sobie z K43 San226
Najlepiej radzi sobie z K43 scope mlotek
Najlepiej radzi sobie z Kar98 konrad
Najlepiej radzi sobie z Knife dupa
Najlepiej radzi sobie z Landmine PARTAVAUVA
Najlepiej radzi sobie z Luger WaFFlE
Najlepiej radzi sobie z M7 Kurt Kombajn
Najlepiej radzi sobie z Machinegun NIKO100
Najlepiej radzi sobie z Mg42 sol-mar
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Lother
Najlepiej radzi sobie z Mortar UnnamedPlayer
Najlepiej radzi sobie z Mp40 HARVEY
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust ELMO
Najlepiej radzi sobie z Poison radzik
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Pader
Najlepiej radzi sobie z Satchel dupa
Najlepiej radzi sobie z Shove maupkjeee
Najlepiej radzi sobie z Silencer Lotek :)
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade Pandora
Najlepiej radzi sobie z Sten |PHS|Baby
Najlepiej radzi sobie z Thompson Mikolaj:D
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife hadyk
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Krzysieks
Losowe cytaty z gry:
Talon na ku*we i bal..." brb "
Juga" ciekawe "
WujekGoogle" wym deklasacja "
Sstaszek" john "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1|PHS|K!LLu8813767153.46%108131.1519.334551708
2<<<arek.pl>>>11062586865.34%61141.8824.644481838
3paSSion #16069396460.48%50171.5317.753411732
4Xirrus5764343362.67%49131.6822.082601873
5jawa2117290242.17%11210.739.892131609
6|PHS|Baby6298246571.86%77132.5539.121601848
7robort22021502245437.96%12470.618.891681436
8=PAP=MLPL3113244556.00%78121.2714.972071501
9high3644236160.67%31101.5422.081641678
10|PHS|sHiZoL-4488222466.86%31212.0221.272101955
11Jack1685221643.18%26180.7611.951401661
12San2263196208560.51%78151.5317.461821779
13manio2937189560.77%55141.5522.951271814
14|PHS|bubik1345187141.81%13150.7212.011111580
15|PHS|PREDATOR3910180768.38%9572.1629.621311954
16ARIOCH1655176848.34%24130.9411.991371437
17arnold1451176345.13%23280.828.641671550
18ZapraszamNaKomende3661173067.90%81142.1122.741601851
19|PHS|C^^risso6319163879.40%13973.8631.442002021
20vaha2952161264.67%41111.8328.381031883
21stanek2149142060.20%20131.5114.051521737
22KolleqaH1496141951.30%22141.0511.871251621
23ETPlayer2291138162.37%88251.6613.881641769
24Okey638136531.84%8320.475.451161493
25|PHS|LuBaN2215135861.98%68111.6322.15991729
26|PHS|AKUKU1236132048.34%11150.949.361311678
27 wow4254127476.94%6183.3434.031242009
28LuBaN1939123861.01%41101.5622.03871784
29|PHS|LuBaN1575121356.47%39131.3018.53841725
30Jarmurek1613114958.38%30111.4014.801081616
31Voltek1752109761.47%4491.6014.851171789
32|PHS|jamalo1181106552.56%32181.1117.12681647
33oriox1503106358.55%5581.4117.68841672
34Talon na ku*we i bal...1630104061.03%4671.5721.73741692
35UnnamedPlayer515103933.12%8370.505.48931496
36ziv5234102683.60%8265.1045.511141943
37gregor1819102363.98%3061.7823.62761780
38krost1648101861.79%60111.6214.851101748
39mlotek2864101573.81%60172.8216.461731996
40**BEBAK**155589463.47%54111.7423.21661678
41|PHS|-=VanHellsing=-198588069.26%3182.2536.76531737
42Shaw:))163584166.01%3181.9428.19571792
43jacky115779259.33%29141.4610.331111643
44svven58179142.32%9130.739.22621544
45klik.pl198378671.59%2872.5219.251021555
46szerszen101778256.50%3281.3012.11831673
47gabix109077158.54%16151.4112.25881664
48skun!172076669.16%4482.2423.89711638
49|PHS|plAg.177875170.28%3162.3621.17831830
50.:+TS+:.Leon118073861.49%30121.6020.00581571
51UFO113468562.31%3191.6519.89561574
52Janush140068167.24%2572.0520.90661685
53***HIDER***86867256.33%23101.2914.47591596
54sFspryncypal113667162.83%6081.6920.29551629
55Tracz165465771.54%3772.5122.97711697
56Max pl123164865.48%32121.9020.18601691
57ongi67764651.13%11141.0514.40461622
58pepee83564656.34%15111.2914.40571637
59-|TTD|-.karton8567961252.55%15111.1119.40341581
60hadyk76160555.67%28101.2614.63511622
61|PHS|PREDATOR130060568.21%12362.1528.89441782
62Sstaszek142355272.01%9252.5734.71401789
63#R'Captain Planet96155263.47%2491.7413.93681665
64##bad157354674.20%6272.8823.13671785
65Dezerter35054039.28%11250.656.48531554
66Swofford149552673.94%3462.8421.06701892
67b2s301052285.20%18265.7640.13741895
68maupkjeee142751273.56%3262.7832.43431841
69BIZKID [PL]36148142.82%8130.759.50371566
70maupkjeee116047970.73%2752.4234.12331805
71|sobociX|159947377.13%4463.3741.00381755
72Kocur98947267.65%2292.0915.22641712
73Veritas74147061.14%2561.5718.52391684
74Bruce_Pl45346249.45%12120.989.85451605
75waffle138645775.16%3753.0326.65511754
76MORF PL42145448.06%1290.9311.38361622
77Czeczen49944852.64%14101.1115.12321585
78|PHS|jimi157943978.21%3673.5930.37511790
79aSHI0k.235343484.40%4565.4133.61691895
80Kordyl106241371.95%2762.5713.28791678
81Fryga102440071.86%43102.5516.00631674
82SEJGO PL103839872.23%3762.6025.32401564
83Nekros50339655.89%2181.276.99711643
84makoo39439350.00%1081.0010.65361566
85recydywista.120338475.76%3283.1224.55481811
86SHREKk73638065.89%28111.9317.95401660
87|AimBoT|121937976.24%3083.2132.95361718
88|PHS|Jakublks55937859.59%2091.4712.42441541
89radzik88637670.15%2582.3525.31341698
90Vilmis72037565.69%4761.9123.23301601
91Pandora88936370.95%2992.4423.39371640
92Hamster:)56836261.01%2191.5614.20391639
93Creatii99235373.70%4072.8028.34341607
94UCKA LISKA133535279.09%5453.7820.54641695
95AndPL44835056.07%1161.2812.44351609
96Anuszka32433948.80%1190.957.90401555
97xxxxxxxxxx103433575.47%2983.0820.68491762
98|PHS|K!LLu26632544.93%1480.8212.67201598
99pA!nT3r119732378.70%5063.6937.41311643
100MaLY28231846.92%7100.889.72281608
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-22 18:44:29 skin : sssp by sssp 
page loaded in 7.425736s (7.417709s)