=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-02-22 18:44:29  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich Gosioleth
Najwiecej samobójstw Egor
Zgonów pod rzad robort2202
TOP Gracze
Best Efficiency PARTAVAUVA
Mega zabijaka <<<arek.pl>>>
Najwiecej killi pod rzad b2s
Najwiecej zabójstw na rozgrywke HARVEY
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike PATRIOTA
Najlepiej radzi sobie z Arty PATRIOTA
Najlepiej radzi sobie z Browning GOW
Najlepiej radzi sobie z Carbine sol-mar
Najlepiej radzi sobie z Colt siasia
Najlepiej radzi sobie z Crush construction ETPlayer
Najlepiej radzi sobie z Dynamite Egor
Najlepiej radzi sobie z Fear HARVEY
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Kornike
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope siasia
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower paSSion #1
Najlepiej radzi sobie z Garand vaha
Najlepiej radzi sobie z Garand scope tmcki
Najlepiej radzi sobie z Goomba Gosioleth
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 jojo
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher paSSion #1
Najlepiej radzi sobie z K43 San226
Najlepiej radzi sobie z K43 scope mlotek
Najlepiej radzi sobie z Kar98 konrad
Najlepiej radzi sobie z Knife dupa
Najlepiej radzi sobie z Landmine PARTAVAUVA
Najlepiej radzi sobie z Luger WaFFlE
Najlepiej radzi sobie z M7 Kurt Kombajn
Najlepiej radzi sobie z Machinegun NIKO100
Najlepiej radzi sobie z Mg42 sol-mar
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Lother
Najlepiej radzi sobie z Mortar UnnamedPlayer
Najlepiej radzi sobie z Mp40 HARVEY
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust ELMO
Najlepiej radzi sobie z Poison radzik
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Pader
Najlepiej radzi sobie z Satchel dupa
Najlepiej radzi sobie z Shove maupkjeee
Najlepiej radzi sobie z Silencer Lotek :)
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade Pandora
Najlepiej radzi sobie z Sten |PHS|Baby
Najlepiej radzi sobie z Thompson Mikolaj:D
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife hadyk
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Krzysieks
Losowe cytaty z gry:
." Spec<-- "
Pr0greSs'" Skladak drogo wyjdzie "
Salazar" *** ** :p "
kamilek080283" haha "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1exaylo000.00%000.000.0011600
2PoliszMiarka6085.71%606.003.0011600
3KrisPL000.00%000.000.0011600
4raccoon1050.00%101.000.5011600
5typ000.00%000.000.0011600
6YCKET1050.00%101.000.3321599
7|LuBaN000.00%000.000.0011600
8PlMokaj1050.00%101.000.5011600
9kk7000.00%000.000.0011600
10FRMC-Sniper2066.67%202.001.0011600
11Ash.Raptor13092.86%13013.004.3321602
12waffle7087.50%707.003.5011600
13smoketrap000.00%000.000.0011600
14Drwal z piekla000.00%000.000.0011600
15CUM insideme!000.00%000.000.0011600
16!staHu000.00%000.000.0011600
17overmind000.00%000.000.0011600
18LuBaN000.00%000.000.0011600
19****000.00%000.000.0011600
20kamilkow93000.00%000.000.0011599
21Jack1050.00%101.000.5011600
22Len000.00%000.000.0011600
23Veito7087.50%707.003.5011600
24McNuke000.00%000.000.0011600
25NosMateusz8180.00%714.004.0011599
26Katharin010.00%010.000.0011600
27R!$32150.00%211.001.0011599
28KarolPLZ3160.00%311.501.5011600
29Natan010.00%010.000.0011600
30Dasmian010.00%010.000.0021600
31PlaYer!010.00%010.000.0011600
32[PHS] JaCie010.00%010.000.0021599
33tabaluga jara szluga010.00%010.000.0011599
34LUKASZENKO010.00%010.000.0011599
35XetroV1133.33%110.500.5011599
36morph010.00%010.000.0011599
37^OKOYisMVP6175.00%413.003.0011601
38TOWD16188.89%1618.008.0011599
39fred1133.33%110.500.5011600
40OrH 010.00%010.000.0011599
41kruchy.010.00%010.000.0011600
42ERDZIU 3160.00%311.501.0021599
43laikas19691133.33%110.500.3321600
44JAmbi010.00%010.000.0011599
45|PHS|mario010.00%010.000.0011600
46bolek010.00%010.000.0011600
47BOCIAN89PL1133.33%110.500.5011599
48woobi010.00%010.000.0011599
49SzpenekGAME010.00%010.000.0011599
50!staHu1133.33%110.500.5011599
51kastor2150.00%211.001.0011599
52Staniu010.00%010.000.0011600
53Ryhawa010.00%010.000.0011599
54Salomonis010.00%010.000.0021599
55Reckins1133.33%110.500.5011600
56[ET].DoctoR010.00%010.000.0011600
57KoMin020.00%020.000.0011599
58Rizm1225.00%110.330.5011598
59Piteret2240.00%210.671.0011599
60Lotek :)1225.00%110.330.5011599
61Bo$k!020.00%020.000.0011599
62xxxxxx3250.00%211.001.5011600
63MISIU1225.00%120.330.5011599
64dUps2240.00%110.671.0011600
65ShiVaki6266.67%512.002.0021600
66[$$$] $5 mouse [$$$]4257.14%311.331.3321601
67smys991225.00%110.330.3321600
68armani4257.14%421.332.0011600
69GeriXoN.!2240.00%210.671.0011599
70Pikers3250.00%311.001.5011600
71Polaken2240.00%110.671.0011599
72WD-G-Vegas-20034257.14%211.332.0011600
73|PHS|bub8272.73%612.672.6721601
74Stalmaszkoq4257.14%311.332.0011600
75K4k010276.92%523.333.3321599
76Puszka_441225.00%110.330.5011599
77PT Neo5262.50%311.672.5011600
78Bizun3250.00%321.001.5011600
79ZieloP1020.00%020.000.0011599
80<<*KrzYsieK*>>9275.00%513.004.5011601
81Geralt_Bialy_Wilk10276.92%1013.335.0011600
82*****max*****4257.14%411.331.3321599
83eXe6360.00%321.503.0011601
84ZiV17380.95%814.258.5011601
85Extazzy030.00%030.000.0011599
86jarek030.00%030.000.0011599
87Antti030.00%020.000.0021599
88ZanTho3342.86%210.751.5011599
89Kanius030.00%030.000.0011599
90runcajs030.00%020.000.0021599
91msivess1320.00%120.250.5011599
92gelukt1320.00%120.250.5011598
93Method12375.00%623.004.0021603
94METAXA2333.33%230.501.0011599
95Batak5355.56%311.252.5011600
96Jarzomb3342.86%220.751.5011599
97TurboSatan2333.33%110.501.0011599
98Mokkori8366.67%712.004.0011601
99ETOP5355.56%211.251.6721600
100.ukasz1320.00%120.250.5011599
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-22 18:44:29 skin : sssp by sssp 
page loaded in 2.888686s (2.880856s)