=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS VSP STATS 2018
Server:=|PoLISH|SoLDIERS|= XPS
IP servera:79.133.194.18:29200
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Clan Leader:|PHS|AKUKU, |PHS|bubik
Forum:www.phs-et.pl
Web Site:Splatterladder, Trackbase, Gametracker
Server monitor:
PHS-ET.PL - strona clanu
Player StatsGame StatsAward StatsOstatnio widziani
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-02-19 21:39:51  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich Gosioleth
Najwiecej samobójstw Egor
Zgonów pod rzad robort2202
TOP Gracze
Best Efficiency PARTAVAUVA
Mega zabijaka <<<arek.pl>>>
Najwiecej killi pod rzad b2s
Najwiecej zabójstw na rozgrywke HARVEY
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike PATRIOTA
Najlepiej radzi sobie z Arty PATRIOTA
Najlepiej radzi sobie z Browning GOW
Najlepiej radzi sobie z Carbine sol-mar
Najlepiej radzi sobie z Colt siasia
Najlepiej radzi sobie z Crush construction ETPlayer
Najlepiej radzi sobie z Dynamite Egor
Najlepiej radzi sobie z Fear HARVEY
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Kornike
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope siasia
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower paSSion #1
Najlepiej radzi sobie z Garand vaha
Najlepiej radzi sobie z Garand scope tmcki
Najlepiej radzi sobie z Goomba Gosioleth
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 jojo
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher paSSion #1
Najlepiej radzi sobie z K43 San226
Najlepiej radzi sobie z K43 scope mlotek
Najlepiej radzi sobie z Kar98 konrad
Najlepiej radzi sobie z Knife dupa
Najlepiej radzi sobie z Landmine PARTAVAUVA
Najlepiej radzi sobie z Luger WaFFlE
Najlepiej radzi sobie z M7 Kurt Kombajn
Najlepiej radzi sobie z Machinegun NIKO100
Najlepiej radzi sobie z Mg42 sol-mar
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Lother
Najlepiej radzi sobie z Mortar UnnamedPlayer
Najlepiej radzi sobie z Mp40 HARVEY
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust ELMO
Najlepiej radzi sobie z Poison radzik
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Pader
Najlepiej radzi sobie z Satchel dupa
Najlepiej radzi sobie z Shove maupkjeee
Najlepiej radzi sobie z Silencer Lotek :)
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade Pandora
Najlepiej radzi sobie z Sten |PHS|Baby
Najlepiej radzi sobie z Thompson Mikolaj:D
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife hadyk
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Krzysieks
Losowe cytaty z gry:
=|OsiK|=" ::xD:: "
yugo 45" gg "
UCKA LISKA" cienias "
|PHS|Baby" !hu *unknown* "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1|PHS|C^^risso6319163879.40%13973.8631.442002021
2 wow4254127476.94%6183.3434.031242009
3mlotek2864101573.81%60172.8216.461731996
4|PHS|PREDATOR3907180668.38%9572.1629.821301954
5|PHS|sHiZoL-4320214366.83%31212.0121.182031950
6ziv5234102683.60%8265.1045.511141943
7b2s301052285.20%18265.7640.13741895
8aSHI0k.229341984.52%4565.4633.23681887
9vaha2952161264.67%41111.8328.381031883
10Xirrus5764343362.67%49131.6822.082601873
11Swofford131244874.50%3462.9221.87591867
12ZapraszamNaKomende3376153168.79%81142.2023.441431858
13|PHS|Baby6298246571.86%77132.5539.121601848
14<<<arek.pl>>>10676563265.46%61141.9024.544341837
15|PHS|plAg.177875170.28%3162.3621.17831830
16maupkjeee134249073.21%3262.7331.95411829
17manio2937189560.77%55141.5522.951271814
18recydywista.120338475.76%3283.1224.55481811
19maupkjeee116047970.73%2752.4234.12331805
20Shaw:))163584166.01%3181.9428.19571792
21|PHS|jimi157943978.21%3673.5930.37511790
22Voltek1725107361.63%4491.6114.871151790
23Sstaszek142355272.01%9252.5734.71401789
24##bad157354674.20%6272.8823.13671785
25LuBaN1939123861.01%41101.5622.03871784
26|PHS|PREDATOR130060568.21%12362.1528.89441782
27gregor1819102363.98%3061.7823.62761780
28San2263196208560.51%78151.5317.461821779
29ETPlayer2290138062.38%88251.6613.961631769
30xxxxxxxxxx103433575.47%2983.0820.68491762
31|sobociX|159947377.13%4463.3741.00381755
32waffle134143275.59%3753.1026.29501753
33krost1648101861.79%60111.6214.851101748
34tmcki116126381.47%4264.4030.55371747
35|PHS|-=VanHellsing=-198588069.26%3182.2536.76531737
36paSSion #15826378160.64%50171.5418.093211736
37|PHS|LuBaN2215135861.98%68111.6322.15991729
38|PHS|LuBaN1575121356.47%39131.3018.53841725
39stanek2044137159.84%20131.4914.101441722
40|AimBoT|121937976.24%3083.2132.95361718
41Kocur98947267.65%2292.0915.22641712
42|PHS|K!LLu8736758253.53%108131.1519.414491706
43dupa54813280.47%5844.1228.84181702
44konrad72527272.65%2762.6636.25191700
45Pader119020185.49%11175.8932.16361699
46radzik88637670.15%2582.3525.31341698
47Tracz165465771.54%3772.5122.97711697
48Les93022880.24%3034.0638.75231694
49UCKA LISKA129934379.06%5453.7820.62621693
50Talon na ku*we i bal...1630104061.03%4671.5721.73741692
51Max pl123164865.48%32121.9020.18601691
52NIKO100103623481.51%16564.4134.53291687
53Janush140068167.24%2572.0520.90661685
54Veritas74147061.14%2561.5718.52391684
55lagssss45912977.93%4453.5330.60141681
56HARVEY46911879.76%4233.9442.64101679
57high3644236160.67%31101.5422.081641678
58Kordyl106241371.95%2762.5713.28791678
59TYSKIE?LUBIE!5065090.84%4229.9263.2571676
60|PHS|AKUKU1214130448.19%11150.939.341291674
61szerszen101778256.50%3281.3012.11831673
62oriox1503106358.55%5581.4117.68841672
63Fryga99137272.65%43102.6616.25601672
64CEBULAK Z POLSKI62827569.47%27102.2824.15251671
65Rambo PL44124364.38%2181.8115.75271671
66**BEBAK**131184960.67%54111.5421.49601670
67#R'Captain Planet96155263.47%2491.7413.93681665
68wymiaczos28310772.38%2532.6240.4361665
69gabix109077158.54%16151.4112.25881664
70SHREKk73638065.89%28111.9317.95401660
71.Wally3509778.12%3143.5729.17111660
72Magic45516872.92%2542.6935.00121659
73yahz][77923376.90%2443.3316.93451656
74Jack1565206043.16%26180.7611.951301656
75TermiPL25111568.39%2052.169.30261656
76LoveBroS<32985085.39%5245.8449.6751652
77WaFFlE2814585.93%4426.1125.55101652
78ziv1861193.94%71215.5093.0011649
79Sol3119376.79%5673.3119.44151648
80Kacper51528864.05%32111.7821.46231646
81Pr0greSs'59618176.61%5273.2725.91221645
82jacky115479059.33%29141.4610.491091644
83dAroslav25713864.90%1051.8523.36101644
84pA!nT3r119732378.70%5063.6937.41311643
85.Marty*2114283.07%1824.9142.2041643
86Nekros50339655.89%2181.276.99711643
87|PHS|PREDATOR3306084.40%2835.4130.00101642
88PATRIOTA64220575.71%2973.1237.76161642
89skun!170175169.34%4482.2623.96701641
90Pandora88936370.95%2992.4423.39371640
91xxxxx2077074.46%2032.9220.7091639
92Hamster:)56836261.01%2191.5614.20391639
93petteri.1886673.73%1562.8126.8661638
94riflelolnade55426067.98%1442.1219.10281638
95|PHS|jamalo1088100951.86%32181.0817.00631638
96pepee83564656.34%15111.2914.40571637
97julu27110472.07%3452.5812.90201637
98$tra$1875676.64%1633.2837.4041637
99Krzysieks73620178.46%4073.6423.74301637
100DRi*DaRkPiMp*2358074.37%4142.9026.1181636
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: ()       Odwiedzin wszystkich: ()
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-19 21:39:51 skin : sssp by sssp 
page loaded in 2.847494s (2.839536s)