Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Reklama serwera ubo ?
Witam dostałem bana za jakies reklamowanie serwera , jeśli jest słuszny poprosze o jakiekolwiek ss z tego owego momentu bo sobie nie przypominam bym kiedykolwiek reklamował ten serwer , pozdrawiam
Odpowiedz
A dostałeś bana od jakiegoś klanowicza ?
Odpowiedz
Kolego nie mam pojęcia , wbijam sobie dziś na et i na wasz serwer , i jeb ban ... kiedy go dostałem nie mam pojęcia , musiało mnie nie być na grze ...także taka była moja gra u was ...
Odpowiedz
ja ci bana nie dałem , może dałeś jakieś ip na serwer i z automatu dostałeś , wiec nie wiem
Odpowiedz
Kurła nie ... jak mogło mi dać z automatu jesli podczas rozgrywki nie dostałem bana ? po wyjsciu z serwera najwyżej. Pewnie h@ ...wiec czekam na odp
Odpowiedz
a wiec już koledze powiem o co chodzi.... najprawdopodobniej wpisales ip innego serwera na ogolnym i od razu go nie dostales ale system to zapamietal i w momencie kiedy wszedles system cie od razu zbanowal po prostu....system sprawdzil ze wpislales cos nie takiego i masz ban! tyle ..
Odpowiedz
kurła nie podawałem żadnego ip ale uj tam co sie bedę kłucił , pozdro mordeczki
Odpowiedz
Główny Admin to sprawdzi Uśmiech także spokojnie
Odpowiedz
Dostałeś za reklamę ścierwa, czytałem dzisiaj logi i zachecales na wejscie na inny serwer nie pamiętam do kogo ale coś tam pisałeś ze jest typu etpro było to chyba 26 lipca jak dobrze pamiętam
Odpowiedz
i sprawa wyjaśniona Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości