Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Nowomysz
Witam.

Zostałem dzisiaj zbanowany za WH.
Ze względu na to, że nie używam żadnych wspomagaczy podczas gry, proszę o weryfikację dema przez kompetentną osobę, oraz o zdjęcie niesłusznego bana.

Pozdrawiam,

Nowomysz
Odpowiedz
http://k760_s7260.fastdl1.livs.pl/s7260/...pply.dm_84
Odpowiedz
Gościu strzelałeś przez krzaki do innych jak widziałeś , specowalismy cb
Odpowiedz
Właśnie to jest nagrane jak strzelales hsy przez krzaki
Po 2 to nie od dzisiaj strzelales dziwnie
Odpowiedz
Ale czego właściwie ma dowodzić ta jedna sytuacja? Widziałem jak przeciwnik uciekał za drzewo (widać go już wcześniej, a w momencie strzałów ciągle widać nogi), więc zacząłem strzelać mniej więcej na wysokości głowy. Zabijam gościa po czym, przez przypadek ginie też drugi, którego nie widziałem (w 2 strzały po zabiciu pierwszego). Dodatkowo, jak widać na demie, specjalnie przesuwam się w bok w momencie przykucnięcia, gdyż widok zaczyna zasłaniać mi krzak, w którym przykucnąłem, więc przesuwam się w bok, aby lepiej widzieć.

Zupełnie nie rozumiem też ucinania dema do jednej sytuacji. Czego może dowodzić jedna sytuacja? Takie rzeczy jak WH byłyby raczej ewidentne na długości całego dema. Zresztą już na kolejnym respawnie, nie daje sobie rady z blackiem, bo zasłania mi drzewo (co również, w drugą stronę, też nie jest dowodem na nic). Do oceny wypadałoby wziąć całe demo, a najlepiej kilka, i je przeanalizować, bo inaczej, banując na podstawie jednej sytuacji, w mojej ocenie bardzo łatwo popełnić błąd (kogokolwiek byśmy nie oceniali, poza sytuacjami zupełnie ewidentnymi).

Zupełnie nie rozumiem też argumentu, że nie od dziś strzelałem dziwnie. Co to ma sugerować? Co to ma dowodzić? Gram tak jak gram, tak, jaki styl wypracowałem sobie przez wiele lat grania. Nie wiem co mam tutaj komentować i do czego się odnosić.

Pozdrawiam,

Nowomysz
Odpowiedz
ODEMNIE BANA ZŁAPAŁES NA POCZATKU JA BEZ FILMIKU WIDZIALEM CO ROBILES PRZY WYJSIU ZE RESPA I TYLE... TO ZA MASZ NA USTAWIONE NA KLAWISZ
TO SPRAWY NIE RATUJE Cwaniak  Cwaniak  Cwaniak
Odpowiedz
killu sie wypowiedzial akuku tez... demo jest ogladalem i sam stwierdzam ze masz EWIDENTNE WH
Odpowiedz
Bana mu
Odpowiedz
witam ja cię nie złapałem na wh ja bym ci dal szanse na swięta tylko przyznaj się ze grałes na wh
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości