Witaj na PHS-ET.PL -Wolfenstein Enemy Territory

Forum Klanu |PHS|
PoLISH SoLDIERS
IP:80.72.41.84:27965
*POLE BITWY* SilEnT
IP:80.72.41.84:27962
    Śledź nas na:

Nokia i tajemnica cienkiej linii do bana.

Siemanko e-sportowe świry

Na sam "wpierw" można ubolewać nad tym że metody rodem z esbecji czyli wysłanie screenów prywatnych rozmów to nadal normalne zachowanie w naszym "wolfensteinowym światku" ale to już temat na inną rozmowę.

wyżej wymieniona cienka linia do Bana jak to ładnie ujął Lumia (dla zainteresowanych materiały(screeny z fb mogę przesłać  "tzw szafa Lumii") została najwidoczniej przeze mnie przekroczona (ban na Ts-ie PHS)

Stąd pytanie i moje zdziwnie? za co tego bana wyłapałem? Nie powiedziałem o Was złego słowa z niektórymi z Was utrzymuje normalny kontakt na fb gramy razem nie wiedziałem że istnieje między Nami jakaś "kosa" a zdawkowe " You are banned permanently. Reason: "222222"" wybaczcie ale niewiele mi mówi. Czy zatem ktoś kompetentny mógłby mówiąc wprost wyjaśnić co tu się odkorwinia?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Ogarnięty klan = Ogarnięci ludzie
    http://et.trackbase.net/tools/sig/sig-1/5794856.png

ja nic do cb nie mam, ani to twojego bana nawet nie wiedziałem że masz dostać bana

Ja proponuję tych wszystkich "odważnych", snujących za plecami lepsze baśnie od braci Grimm zaprosić na ts'a i porozmawiać, jak facet z facetem.. bądź co bądź facet z dziewczynką ^^

Pan Tomasz juz zostal mniej wiecej poinformowany na ten temat Uśmiech

Ja również z przyjemnością wezmę udział w takim spotkaniu na ts, również poznam tych wszystkich odważnych i mądrych.
    Daj znać Daktyl jak już się dowiesz kto i za co

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Wolfenstein: Enemy Territory

Wolfenstein: Enemy Territory to samodzielna, darmowa gra akcji/FPS, osadzona w realiach II Wojny Światowej, dedykowana wyłącznie rozgrywce wieloosobowej w sieci Internet i w sieci lokalnej. Stworzył ją zespół Splash Damage w kooperacji z firmami id Software i Activision, z myślą o rozgrywkach drużynowych..