Witamy na PHS-ET.PL - Wolfenstein Enemy Territory

PARTNERZY/SPONSORZY

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nokia i tajemnica cienkiej linii do bana.

}
Siemanko e-sportowe świry

Na sam "wpierw" można ubolewać nad tym że metody rodem z esbecji czyli wysłanie screenów prywatnych rozmów to nadal normalne zachowanie w naszym "wolfensteinowym światku" ale to już temat na inną rozmowę.

wyżej wymieniona cienka linia do Bana jak to ładnie ujął Lumia (dla zainteresowanych materiały(screeny z fb mogę przesłać  "tzw szafa Lumii") została najwidoczniej przeze mnie przekroczona (ban na Ts-ie PHS)

Stąd pytanie i moje zdziwnie? za co tego bana wyłapałem? Nie powiedziałem o Was złego słowa z niektórymi z Was utrzymuje normalny kontakt na fb gramy razem nie wiedziałem że istnieje między Nami jakaś "kosa" a zdawkowe " You are banned permanently. Reason: "222222"" wybaczcie ale niewiele mi mówi. Czy zatem ktoś kompetentny mógłby mówiąc wprost wyjaśnić co tu się odkorwinia?

Z góry dziękuję za odpowiedź
}
Ogarnięty klan = Ogarnięci ludzie
http://et.trackbase.net/tools/sig/sig-1/5794856.png
}
ja nic do cb nie mam, ani to twojego bana nawet nie wiedziałem że masz dostać bana
}
Ja proponuję tych wszystkich "odważnych", snujących za plecami lepsze baśnie od braci Grimm zaprosić na ts'a i porozmawiać, jak facet z facetem.. bądź co bądź facet z dziewczynką ^^
}
Pan Tomasz juz zostal mniej wiecej poinformowany na ten temat Uśmiech
}
Ja również z przyjemnością wezmę udział w takim spotkaniu na ts, również poznam tych wszystkich odważnych i mądrych.
Daj znać Daktyl jak już się dowiesz kto i za co

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości