Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Chamstwo !!!
Witam użytkownik o nicku PHS Plag++ jest bardzo nie sprawiedliwy po tym jak dostał strzał z Panzerfausta od razu wyłączył panzerfausta a jak napisałem mu że to nie sprawiedliwe to od razu mi odpisał "To wyjdz" tak się zachowuje admin to jest żenada gdzie jest w tym wszytkim bardzoo proszę oprawdziwych administratorów serwera oto aby patrzyli komu dają dostęp admina pozdrawiam Zły Zły Zły Zły Zły
Odpowiedz
Ale ty jestes juz zenujacy, wchodzisz na serwer tylko po to zeby postrzelac z panzy, znajdz sobie jakis serwer z panzerwarem w takim razie. Jak juz zdazyles zauwazyc nie tylko mnie to denerwuje.
Odpowiedz
Po pierwsze z panzera strzelam dość żadko a używam broni zwykłej więc twója wypowiedź się nie trzyma kupy a po zatym jakoś jak inny użytkownik dostanie z panza to nie wyłącza go ani się nie skarży a ty jak dostaniesz z panza od razu go wyłączasz i to jest sprawiedliwe poza tym chyba każdy jest mile widfziany na serwerze PHS a nie jest tak traktowany że znajdz sobie serwer inny no wiesz a może ten serwer akurat lubie i chce na nim postrzelać z panza lub innej broni to jest chore...
Odpowiedz
Gdy gra mało osób panzery zazwyczaj są wyłączane i tak jest przyjęte na naszym serwerze. Dzieje się tak, ponieważ taka gra nie ma sensu.
pozdrawiam Predator Uśmiech
Odpowiedz
dosc rzadko?czlowieku nie rozsmieszaj mnie co wchodzisz na serwer bierzesz panze, a jak zostanie wylaczona to wychodzisz wiec twoja obecnosc na tym serwerze jakos mnie nie rusza XD wiesz co jest chore? to ze praktycznie kazdy klanowicz ci wytlumaczyl ze panza jest wylaczona kiedy jest malo graczy lub mapka jest mala cos typu Special Delivery a ty dalej drazysz i drazysz. Juz sie zrobiles nudny.

i dobrze ze ty sie trzymasz kupy xD xD xD
Odpowiedz
zamykam temat
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości