Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Uwaga
1 nie obchodzi mnie czy biegasz po mapie skaczesz mam to gdzieś widzę że gra ! TO SIĘ LICZY !
2 Nikt nic ci nie wmawia nie rób z sb męczennika
3 nie odwracaj kota ogonem ! ok bo gracze doszli na ostatnie 3/4 min to nie będę ich przerzucał ! zrobił bym to na następnej mapie !
4 Czemu nagle przytaczasz temat allaha baby laleczki ??? nie rozumie tego oni grają i do przeciwnej drużyny doją inny gracze PHS np. PREDATOR plAg JA bubik ( naprawdę odebrali ci mózg czy jak ile razy mam pisać że liczy się twoja obecność na polu walki ! )
5 No tak nie mogli jak doszedłeś do mnie Uśmiech a jak byłeś przeciwko to ty nie mogłeś wyjść z respa (przykro mi)
6 Jeśli ci to ulży bo nie chcę cię mieć na sumieniu bo sb coś zrobisz To PRZEPRASZAM ale nie rób sb krzywdy Uśmiech
7 nie widziałeś takiego postępowania bo grasz rzadko i innych godzinach niż plAg !
Też sądzę że tan temat nie ma już sensu Uśmiech
Pamiętaj liczy się TWOJA OBECNOŚĆ NA POLU BITWY ! bo i tak się wliczasz do autobalansu i innych komend typu !howfair !shuffle Uśmiech
Pozdro mentos
Odpowiedz
skoro się wliczam do autobalansu to mnie nie putaj! putnij siebie w łeb! jakoś nie widzę żebyś kogoś innego przerzucał po dziesięć razy...
i nie pisz do mnie na privie: "czemu się nie odzywam?" jak się kogoś wyzywa to należałoby mieć jaja i chociaż przeprosić! ale ty nie masz jaj...
przykre jak na admina serwera...
Odpowiedz
Dlugo nad tym myślałeś xD
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości