Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Uwaga
Witam, wchodzę dziś na serwer ok. 22:00, gram jedną mapkę, następna pure: zaczynam w alliens w pewnym momencie jest 5vs3 wieć przechodzę do axis wyrównać, po chwili jest nas o jednego więcej to gram dalej, bo zawsze będzie nierówno. Mentos mnie na siłę puta do alliens nawet jak tłumaczę dlaczego to nie daje mi dojść do axis, do tego wyzywa od słabych graczy i fujar! Na moje tłumaczenia pozostaje głuchy, pozostaje mi jednie tu wyjaśnić panu Mentos, że dobrym graczem nie jest ten który wszystkich lejea tylko ten, który potrafi się zachować! Jestem tu gościem i wygląda mi na to, że ja częściej od klanowiczy PHS pilnuję balnsu mówiąc że jest nierówno, pytając czy ktoś wyrówna, przechodząc do przeciwnego teamu i robiąc to jeszcze "obrywam" za to od członków PHS! to przykre,że nawet tłumaczenie nic nie daje tylko rzucane są epitety że jestem "fujarą", "żebym się nauczył grać" od wspłtwórców serwera i klanu. Dziwi mnie to tym bardziej że to już nie pierwszy raz są na tym serwerze problemy z balanceteamem. Nie boli to, że ktoś się myli ale to, że uważa się za lepszego i nieomylnego i nie potrafi się przyznać do błędu!
Tak panie Mentos to purefreg pan zdaje się zakończył grając w przewadze 5 na 3, prawda? czemu siebie pan nie putnął???
narkafujarka
baby
Odpowiedz
Hahah śmieszny jesteś człowieku już ci pisałem na ET że cię putłem bo nie patrz na ilość graczy tylko na ich umiejętności Uśmiech więc putłem cię spowrotem a od razu do mnie skoczyłeś że nie równo bo 5vs3 , owszem napisałem do cb "fujaro" przyznaję się ale no nie miałem siły do cb !!! ZAWSZE BYŁA ZASADA TEN KTO PRZESZEDŁ TEN WRACA PROSTE !!! I wcale nie uważam że jestem najlepszy i potrafię się przyznać do błędu Ale to TY sam sprowokowałeś mnie do takiego działania Uśmiech , I po pure putłem się do przeciwnego TEAMU . Balanceteamem jest zawsze ale nie moja wina że skaczecie do teamu który jest lepszy i potem samo się miesza(bo gra lepszy gracz to uciekacie żeby was nie bił tak ) . Oczko A nie putłem siebie bo to nie ja zmieniłem team Smutny przykro mi ale ty uciekałeś od bycia "bitym" Smutny Przypominam że w grze liczy się zabawa a nie statystyki

Pozdrawiam mentos Uśmiech
Odpowiedz
Mnie nie śmieszy ta sytuacja, jeżeli Ciebie śmieszy to świadczy o Tobie.
Nie "putnąłeś"mnie, tylko "putałeś" co najmniej 10 razy-można sprawdzić w logach.
Ja do Ciebie skoczyłem? Sprawdź logi, bo dużo czasu nie minęło a już nie pamiętasz...
Jak Ci brak siły to się zapisz na siłkę Oczko
Jeśli sprowokowałem do działania klanowicza bo teamy są nie równe to ja się bardzo cieszę, że jest reakcjaUśmiech
Nic nie pisałem co było po pure tylko, że kończyłeś mapę grając w przewadze 5vs3-sprawdź w logach.
Nie pisałem też nic o tym że ktokolwiek skacze po teamach-czytałeś wogóle moją uwagę-napisałem że czuję jakbym ja jako gość na tym serwerze dbał o balance częściej niż klanowicze samemu przechodząc lub pytając czy ktoś to zrobi.
Nie wiem jak ocenić team? na pro łatwo-ten kto wygra! ale Ty mi na pewno powiesz na jakiej podstawie stwierdzasz że któryś jest lepszy i w czym, na publiku???
Ja nigdy nie uciekłem i nie ucieknę-jak to określiłeś-od grania przeciwko lepszemu graczowi ode mnie ale Ty tego nie zrozumiesz skoro mi mówisz żebym się nauczył grać!
Dla osoby która jest wyzywana i nie łamie przepisów to nie jest zabawa...
Choć zapisują mi się statystyki (logi też) każdej mapy nigdy mnie one nie interesowały-nie grałem na pro z wielu powodów a na publiku przychodzę i robię co chcę zgodnie z zasadami więc nie wciskaj tu kitu że jak jest 3vs3 to mam iść tam gdzie Ty chcesz tylko idę tam gdzie ja chcę a uwierz mi, że jak zobaczę że jest nie równo to albo przejdę albo nie będę grał (w przeciwieństwie do Ciebie) ale jak Ty na siłe chcesz coś ze mną zrobić to Ci się to nie uda...
Szacunek że przyznałeś się do "fujary".
ps
możesz mi wierzyć lub nie: na lapku za 9 stów nie zagram lepiej, zwłaszcza że widzę co drugą klatkę ale gdy grałem na stacjonarce i 24 calach... byłem posądzany o wszystko co możliwe a nawet o to czego nie ma np o brak odzrzutu w pistoletach (bo grając nimi miałem fraga i hs) o aima gdy miałem hs 4xkille lub gdy grałem na jakimś serwie z disorient miałem fraga dopiero się działo co ja tam nie mam Uśmiech
ale wiem z doświadczenia że najlepszy balanceteam jest nie putaniem freezem czy inną komendą tylko jak klanowicz sam wyrównuje-wtedy nie ma żadnej gadki
aha to nie jest skarga na Ciebie a uwaga do Ciebie żebyś nie wpatrywał się jak kto gra a jak się tu wszystkim gra!
narkafujarka
baby
Odpowiedz
No tak owszem jak raz nie dotarło powtarzał bym tą czynność aż do "śmierci"
Właśnie oceniłem teamy hmm i dziwne było granie dwóch lepszych graczy w teamie na większą ilość graczy anie bez umiejętności Takie to trudne że podzielić chciałem nas na 2 Teamy żeby było wyrównanie a ty zaczołeś przechodzić do mnie po czym gra nie miała sensu !!! (NIE MOGLI WYJŚĆ Z RESPA) I to było według CB gra fair play Więc chciałem zmienić to na siłę bo ty nie wykazałeś żadnej inicjatywy do zmienienia TEAMU ! w przeciwieństwie do cb ja wykazałem jakąś inicjatywę wyrównania teamów .

Pozdro mentos Język
Odpowiedz
co maja twoje kille i hs na komputerze stacjonarnym do uwagi o balance team? Bylam na serwerze krotko przed wami, widzialam kto gral. Jesli bylo tak jak mowi mentos, ze byliscie w dwojke w jednym teamie na resztę, to przyznaje racje mentosowi. Nie okłamując sie reszta graczy miala mniejsze umiejętności wiec nawet ja sama bym to zrobila bo gra nie miałaby sensu. Normalny gracz nie czerpie satysfakcji z tego ze moze se polatać i pognębić troche graczy ktorzy nie ogarniają o co chodzi tylko stara sie zeby gra byla fair play.

Pozdrawiam mentosa Duży uśmiech Duży uśmiech
Odpowiedz
Moja druga wypowiedź jest odpowiedzią na KAŻDE zdanie Mentosa i Tobie też tak odpowiem:
1 kille i hs nie mają nic do balanceteam tak samo jak to że jak ja mam się nauczyć grać wg Mentosa, to jak ten team mógł być silniejszy?
2 jeśli wierzysz Mentosowi a nie sprzwdzasz logów to wydałaś na mnie już wyrok i ja mogę się tylko dobrowolnie poddać Twojej karze.
3 przeszedłem jak było 5vs3, jeżeli oboje uważacie że takie drużyny są równiejsze nie ma oczym gadać patrz wyżej.
4 tak byliśmy w jednym teamie gdy było 4 na 3 to znaczy że Mentos ma prawo decydować gdzie ja mam grać?!?!?!?! nie będę zmieniał co min teamu bo tak chce Mentos!
5 napisałem że jak widzę że teamy są nie równe to wyrównuję, pytam czy ktoś przejdzie lub się zamieni-Mentosa na to nie stać Ciebie chyba też bo trzymasz Jego stronę
6 uwierz mi! nie mam satysfakcji z gnebienia słabszych i w grze i w życiu-w przeciwieństwie do Mentosa który nadużywa swojej władzy na serwerze; zamist trzymać Jego stronę przyjżyj się czasami jak ktoś gra; ja czasmi gram pistoletami lub biegam po mapie bez bliżej określonego celu-bo mi to sprawia frajdę! mogę cisnać pod respem ale boty a nie graczy żeby nie mogli wyjść-od tego macie Mentosa!
7 jak wszyscy mają trzymać Jego stronę bez sprawdzenia sytuacji ta rozmowa nie ma sensu a jeżeli tak to ja na tym serwie nie zamierzam wogóle wyrównywać
narkafujarka
baby
Odpowiedz
Radzę Ci czytac ze zrozumieniem, napisalam wyraźnie 'JESLI BYLO TAK JAK MOWI MENTOS' to nie znaczy zaraz ze trzymam czyjąś strone. Nie mam wglądu do logow, nie bylo mnie na serwerze wiec nie moge stwierdzić po czyjej stronie lezy wina.
Odpowiedz
Nie no teraz to się kompromitujesz po pełnej xD
1 kile i hs jednak coś znaczą w balansie teamem
2 tak przeszedłeś jak było 5v3 lecz nie sprawdziłeś komendy !howfair która wskazywała że to mój team ma przewagę w grze według statystyk i poziomu gry
3 Jestem adminem i starałem się zachować balans ale jednak nie chciałeś iść pokojową ścieżką (po sprawdzenia w logach zobaczą MOJĄ prośbę do CB ! żebyś mienił team po dobroci lecz nie chciałeś to musiałem cię na siłę przerzucić dalej się nie chciałeś się dogadać zrobiłem to ponownie kilka razy lecz dalej szedłeś w uparte
4 stać mnie na wyrównanie gry jak trzeba to przechodzę do słabszego teamu a nie DO LEPSZEGO jak ty i ni jeden gracz ci to powie który gra dłużej na serwerze
5 Proszę nie rób z sb biedaka i nie odwracaj kota ogonem Uśmiech
6 Jak chcesz napisz do akuku on sprawdzi logi i się wypowie proste Ja wyrażam swoje zdanie na ten temat
7 z twojej gry można było wywnioskować że nie szło ci i żeby nie dostawać po "tyłku" postanowiłeś uciec do mojego teamu który był wstanie poradzić sb z grą 5v3 nie było to żadnym problemem względem graczy Uśmiech
8 przyznaję się bez batów że urzyłem nie odpowiedniego słownicta lecz nie miałem wyjścia jak można było cię prośić a ty i tak swoje
9 plag wypowiedziała własnie zdanie na ten temat , polecam czytać ze zrozumieniem naprawdę to nic nie kosztuje Uśmiech i nie stoi po mojej stronie bo jej tam nie było !
Pozdro mentos
Odpowiedz
Plag a napiszesz: co by było gdybym ja miał rację? nie widzisz różnicy? naprawdę?
Mentos:
1 i 2 to kto ma przewagę gdy nie gram i biegam po mapie? gdzie tu hs i kille ma jakiekolwiek znaczenie? skoro jestem w składzie a nie gram? napisałem że ja nie cisnę nikogo żeby nie mógł wyjśc z respa! Ty to napisałeś bo tak grasz ja nie! statystyki Uśmiech wystarczy resetmyxp, nowy etkey, albo ja który jestem w składzie a nie killam i co jest równo? kiedyś grałem 3vs7 wchodzi na serwer headadmin i dochodzi tak że ich jest 8,wygraliśmy mapę na obj chcesz mi wmówić że wiesz który team był silniejszy!
3 chcecie mi wmówić oboje że zachowujecie na tym serwerze balanceteam w statystykach putaniem?! nie róbcie z siebie idiotów!: jest nierówna ilość graczy na serwerze 5, 7, 9 itp i nierówna ilość speców adminów-powiedz mi jak się dogadujecie co do podziału składów: rzucacie monetą? losujecie? ankieta? statystyki? czy każdy sobie puta jak chce? bo jak tu gram to jeszcze nie widziałem TU! żeby jakiś admin wyrównywał składy przy nieparzystej ilości graczy wg statystyk (poza tym co robiłeś ze mną).
4 nie stać Cię! napisałem że pure zakończyło się gdy Ty grałeś w 5-ciu na 3! nie widziałeś tego???? tylko mnie jak było 4vs3???? aha zapomniałem: howfair i statystyki...
5 przyjżyj się że jak ja gram to przeważnie u przeciwników jest allah, laleczka, Baby przyjżyj się czasem, naprawdę rozejżyj się skoro chcesz być adminem jak kto gra a nie tylko gdzie... brak mi słów Uśmiech czasem biorę fielda i daję tylko ammo nie killając nikogo, jak się wtedy mają Twoje statystyki???? bo tak chce i już! bo to public nie pro! przyjżyj się jak gra allah...
6 napisałem że to nie jest skarga tylko uwaga bo to nie pierwsza sytuacja z balance team na PS! wszystkich putasz jak jest nieparzysta ilośc graczy na serwerze żeby wyrównać statystyki???!!!
7 napisałem już-zresztą jak każdy powyższy punkt-że wolę grac przeciw lepszemu bo sie wtedy uczę! ale to Ty pisałeś że nie mogli wyjść z respa? toTY ich cisnąłeś? mnie przy ich respie nie było!!!! ja nie uciekam przed odpowiedzialnością za swoje czyny...
8 przyznałem Ci szacun za przyznanie się po czasie do wyzwiska, cofam to bo ciśnienie Ci juz powinno opaść a przpraszam to nie potrafisz powiedzieć...
9 wypowiedziała... i zauważ podkreślę to ZASUGEROWAŁA rację! Ty tez nie widzisz różnicy?
ta gadka nie ma sensu, bo się powtarzam za każdym razem a Ty nie chcesz mi pokazać dowodów że tak samo jak ze mną postepujesz z innymi graczami co rozumiem jest normą na tym serwerze cytuję: "sama bym to zrobiła" choć ja nigdy nie widziałem takiego postępowanie wobec jakiegokolwiek innego gracza na tym serwie dlatego twierdze że ja mam rację...
szkoda czasu ...
temat do kosza.
zwracam wam honor, macie rację, mea culpa, biję się w pierś!
jak powiedziałem wyżej: nie wyrównuję gram 4vs3 tam gdzie chcę a Ty putaj Oczko
staropolskim HOWGH!
baby
Odpowiedz
przeczytałam pierwsze zdanie i odechcialo mi sie dalej czytac, bardziej żałosnych argumentów nie widzialam jeszcze xDDDDDDDDD
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości