Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Pytanie
Witam gram od jakiegoś czasu na waszym serwerze dzisiaj ile razy się pojawię tyle razy panzerfaust jest wyłączany lobię grać tą bronią czy to źle i jeszcze cytuje "To jest broń dla CIOT" tak powiedział jeden z administratorów serwera no uważam że trochę się poczułem urażony tym stwierdzeniem a chciałem wam złożyć propozycję dość poważną bardzo proszę o kontakt na adres e-mail. Pozdrawiam
Odpowiedz
Nie wiem kto Ci tak powiedzial.Ale po części ma racje. Panza mozna grac od czasu do czasu wszystko ma swoj umiar nie sadzisz? Lepiej pokazac skila.
Odpowiedz
termipl grasz pf cały czas a powinno się nim grać jak jest minimum ok. 6 os na team !! i poćwicz bo sam wyzywasz administratorów że są debilami Uśmiech bo wyłączają ci PF proszę cię
Pozdrawiam mentos Uśmiech
Odpowiedz
Bardzo przepraszam ale nikogo nie wyzywam że jest debilem poprostu chciałem się dowiedzieć co i jak już wiem więc ok ale administratorzy nie powinni swoich użytkowników określać że jest "CIOTĄ"
Odpowiedz
jako administrator przepraszam za kolegów zyczę miłej gry
Odpowiedz
Dziękuję i proszę o przeczytanie E-maila ode mnie "bubik"
Odpowiedz
Po co przepraszasz skoro jestes niewinny? Bylam świadkiem, takie slowa padły z twojej strony. Sama wylaczylam Ci ta panze na special delivery bo przesadzales. Special jest za maly na to zeby napieprzać panza, tymbardziej ze teamy byly 3 osobowe.
Odpowiedz
Uważam że temat został zamknięty a jeśli chodzi o moje przeprosiny to bardzo proszę o przeczytanie ze zrozumieniem nazywa się to zwrot sytuacyjny w nawiasie (Grzecznościowa forma kontynuacji zdania złożonego) Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za rady dotyczące Panzerfausta.
Odpowiedz
a ja o definicje ironii  Cwaniak Cwaniak
pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości